Idomybes

Chirurgę ortopedę Sarą Grei vadina viena ryškiausių Australijos daktarių

Sara Grei pelnytai nešioja neoficialų vienos ryškiausių iš Australijos daktarų statusą. Ir esmė net ne profesionaliose šios merginos kompetencijose, o tame, kaip smarkiai ji išsiskiria tarp kolegų savo išvaizdos dėka.

Pirmąją tatuiruotę Sara pasidarė, kai jai buvo vos 16 metų. Ji neturėjo įdomios idėjos, paprasčiausiai norėjo pabandyti, ką reiškia turėti piešinėlį, kuris liks visam laikui.

Procesas įtraukė mis Grei, todėl ant savo kūno ji sukūrė pilnavertį koliažą iš tatuiruočių. Be to, tiek iš juodai baltų, tiek iš spalvotų. Tikslaus savo tatuiruočių skaičiaus Sara tiesiog negali įvardinti. Kai kurioms jų mergina sugaišo ištisas paras. Skausmą ji jaučia labai aštriai, bet dėl meno pasiruošusi kentėti.

Sara ilgą laiką susidurdavo su smerkimu iš aplinkinių pusės. Žmonės nesuprasdavo, kaip jauna talentinga mergina gali susikurti tokį provokacinį įvaizdį. Tačiau pati Sara subrendusi priėmė save ir dabar nesidrovi rodyti tatuiruočių.

Už teisę būti savimi jai teko pakovoti. Merginą atsisakydavo aptarnauti restoranuose, pardavėjai parduotuvėse nenorėdavo turėti su ja reikalų. Ją nepelnytai vadindavo narkomane, bandydavo žeminti dėl neįprastos išvaizdos.

Problemų būdavo ir stažuočių metu: kad taptų gera chirurge, Sara Grei eikvojo daug jėgų praktikai Australijos ligoninėse. Ten ji irgi susidurdavo su smerkimu. Tačiau Sara mano: „Jei jūs pasitikite savimi ir esate kompetetingi savo darbe, iš tiesų nesvarbu, kaip jūs atrodote.

Tatuiruotės ne tik padarė Sarą viena populiariausių jaunų specialisčių savo šalyje. Jos dovanojo jai meilę. Mergina susipažino su salono savininku Metu. Jis pilnai priima visus sutuoktinės saviraiškos būdus: nuo ryškių dažymųsi iki tatoo. Dabar jauna šeima augina sūnų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page