Patarimai

Smulkmenos, kurios kuria įvaizdį ir daro mus jaunesnes. Patarimai moterims 50+

Mes, moterys, dažnai statome savo į pačius įvairiausius rėmus ir nustatome griežtas taisykles, kurių atidžiai laikomės. Vyresnės moterys dažnai galvoja, kad geriausi jų jaunystės metai jau praėjo ir tam tikri drabužių deriniai joms netinka.

Mūsų dienomis, kai mada tokia nenuspėjama, o taisyklės laužomos dažniau nei kuriamos, mes turime visas galimybes atrodyti stilingai nepriklausomai nuo to, mums 20 ar 60 metų. Noriu pasidalinti keliomis gudrybėmis brandžioms moterims, kurios privers aplinkinius negailėti jums komplimentų.

Nebijokite ryškių spalvų – jos suteiks jūsų įvaizdžiui jaunystės ir žaismingumo. Ryškios spalvos ypač gaivina odą, todėl jūs atrodysite jauniau.

Jei jums nepakanka drąsos ir garderobe daugiau tamsių spalvų, nusipirkite ryškesnę avalynę, tai puikus akcentas, kuris akimirksniu išbaigs visą derinį.

Pirkite patogią, bet stilingą avalynę – pamirškite mitą apie tai, kad graži avalynė paprastai labai nepatogi ir nepraktiška. Avalynė – mūsų vizitinė kortelė, tai puikus aksesuaras, leidžiantis keisti įvaizdį iš dieninio į vakarinį ir atvirkščiai. Sportinio tipo avalynė pastaruoju metu užkariavo visų moterų širdis.

Derinkite ją su suknelėmis, sijonais, kelnėmis ar džinsais, visi įmanomi variantai tinkami ir atrodo ypač stilingai.

Aksesuarai
Nereikia jų nuvertinti! Šilkiniai šalikai, kepurės, akiniai, diržai – jūsų geriausi draugai. Jie pasižymi stebuklinga galia net patį paprasčiausią derinį paversti šiuolaikišku ir unikaliu.

Investuokite į kokybiškus aksesuarus, rinkitės natūralius audinius ir brangiuosius metalus, kad neleistumėte pinigų veltui ir aksesuarų pagalba sukurtumėte nepakartojamą stilių.

Madingi drabužiai, tokie kaip oversize, tinka bet kokio amžiaus moterims ir išlieka aktualūs eilę metų. Juos lengva kombinuoti ir jie puikiai atrodo tiek derinyje, tiek nešiojant atskirai.

Nebijokite „tendencijų“ , o rinkitės tai, kas tinka jums ir pabrėžia jūsų charakterį.

Teisingi apatiniai – tai antra oda
Rinkitės tik savo dydžio liemenuką, kuris atliks visas jam skirtas funkcijas. Mūsų kūnas keičiasi su metais nepriklausomai nuo to, kiek laiko mes praleidžiame sporto salėje ar kaip sveikai maitinamės.

Jei jūs jaučiate diskomfortą ir slepiate pilvą po laisvais drabužiais, nusipirkite koreguojančius apatinius.

Šukuosena
Dažniausia klaida – neteisingai parinktas atspalvis, per tamsūs ar per šviesūs plaukų atspalviai gali pridėti papildomus 10 metų. Jei jūsų plaukai iš prigimties šviesūs/žili, nedažykite jų.

Tegu tai būna jūsų ekskliuzyvinė detalė, žiluma pastaraisiais metais laikoma viena stilingiausių tendencijų, taigi, jos slėpti nėra prasmės.

Prižiūrėta oda – jūsų jaunystės paslaptis
Rinkdamosi makiažo priemones, pasitarkite su specialistu ir nusipirkite kreminę pudrą, šešėlius ir lūpų dažus, kurie jums tinka. Venkite ryškiai mėlynų, žalių, violetinių šešėlių. Neperkraukite akių makiažu, geriau pabrėžkite lūpas ir nepamirškite šypsotis.


Nesekite vienadienėmis tendencijomis, atskleiskite savo individualumą ir išreikškite savo charakterį drabužių pagalba. Kaip kartą pasakė modelis ir aktorė Loren Haton: „Mada yra tai, ką dizaineriai siūlo jums keturis kartus per metus. O stilius – tai, ką jūs renkatės pačios.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page