Idomybes

KO TĖVAI NETURĖTŲ DARYTI?

Dažnai sutinkama tokia situacija, kai mama miega su sūnumi vienoje lovoje iki 15metų. Atrodytų, čia kiekvieno reikalas, kaip migdyti savo vaikus. Bet iš tiesų tai yra jūsų vaiko sėkmingumo klausimas. Tokioje situacijoje, kai mama miega su sūnum vienoje lovoje, gali vieną kartą sąlygoti, kad jis atsidurs tarp netradicinės orientacijos žmonių.

Reikalas tame, kad berniukas gali save identifikuoti su motina, ir jis jausis, esąs moterimi, tuo tarpu išoriškai jis bus vyras. Todėl yra teisinga nuo 4 metų nebemiegoti su vaikais abiem tėvams. Palaipsniui guldykite mažylį į jo lovytę, nors jis ir priešinsis kurį laiką. Iš tiesų, tai vaikas turi turėti savo asmeninę erdvę, ir miego metu – taip pat.

Geriausia, ką jūs galite padaryti savo vaikui, tai pasiūlyti vaikui atskirą kambarį, ar kambario dalį. Atiduokite tą dalį visiškai į vaiko rankas. Atveskite ir pasakykite, kad dabar jis čia svarbiausias, čia jo vieta, kur jis gali daryti, kaip nori ir turėti savo tvarką.

Jei yra protestas, padėkite vaikui palaipsniui sutvarkyti jo kambarį, kad jis atrodytų jam savu.

Taip pat nederėtų vaikščioti nuogiems vaiko akivaizdoje. Berniukas neturi matyti mamos be drabužių, taip, kaip ir mergaitė tėvelio su trumpikėmis arba išvis be jų. Deja, kaip tėvams nebūtų patogu, vaikui dėl to gali sutrikti aplinkinio pasaulio suvokimas.

Tai liečia ir seksualinio virsmo, simpatijų ir traukos prie kitos lyties, klausimus. Jei šeimoje yra normali kultūra, tai vaikas gali ir visai nesužinoti apie tokio pobūdžio sunkumus.

Vaikas turi jausti pagarbą savo asmeniui. Jūs patys save pastatykite į savo vaiko vietą, ką jūs jaustumėte, jei jūsų tėvai būtų sau leidę tokius dalykus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page