Idomybes

Liūdniausia išdavystėje tai, kad išduoda ne priešai

  1. Pakalbėkite su tuo, kuris jus išdavė.

Žmonės skirtingai žvelgia į tuos pačius dalykus. Tai, kas vienam atrodo atvira išdavystė, kitam gali pasirodyti apmaudus nesusipratimas.

Štai kodėl taip svarbu aptarti savo jausmus su skriaudėju. Kaip aiškina savo tikruosius tikslus tariamas išdavikas?

  1. Nepasiduokite keršto troškimui.

Išdavystė gali taip smarkiai jus užgauti, kad jus apims nenumaldomas noras atsilyginti.

Bet kaip jūs bepyktumėte, nepasiduokite šiai pagundai!  Kerštas neproduktyvus ir nieko neišsprendžia. Jis tik pratęsia kančias ir trukdo išgijimui.

  1. Pabandykite išsimiegoti.

Gydantis miegas – tikra dievo dovana žmonijai. Kai jums liūdna ar sunku nuo užgriuvusių problemų svorio, galima pamiegoti ir susitvarkyti su mintimis. Žinoma, iš ryto problemos grįš, tačiau jūs rasite naujų jėgų, kad susidorotumėte su jomis.

Suvokę išdavystę ir supykę ant išdaviko, pabandykite atsigulti miegoti. Kai jūs pabusite, situacija prieš jūsų akis atsivers žymiai aiškiau ir ryškiau.

  1. Pailsėkite.

Kai jus užgriūva išdavystės skausmas, geriausias trumpalaikis sprendimas – vengti žmogaus, išdavusio jus. Tiek fiziškai, tiek ir virtualiai.

Kitaip tariant: nesimatyti, nesusirašinėti, nežiūrėti jo puslapių socialiniuose tinkluose.

Būtinai duokite sau laiko pailsėti nuo jo. Nutraukite visus ryšius. O jei jis pats bandys susisiekti su jumis, ramiai paaiškinkite, kad jums reikia laiko suvokti jo poelgį. Paprašykite jo atsižvelgti į jūsų sprendimą su pagarba ir palikti jus ramybėje.

  1. Paprašykite pagalbos.

Nereikia nuvertinti draugiško palaikymo svarbos. Nesvarbu, jus palaikys vienas žmogus ar dešimt.

Kai jums reikia emocinės, fizinės ar socialinės pagalbos, nesigėdinkite jos paprašyti. Apsupkite save artimiausiais žmonėmis ir leiskite jiems išsakyti savo nuomonę ir požiūrį į tai, kas įvyko.

O jūs kada nors susidūrėte su išdavyste? Kaip jūs ją išgyvenote?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page