Idomybes

Narsus 7-metis berniukas išnešė jaunesnę seserį iš gaisro, sunaikinusio jo šeimos namą

7-metis Ilajus išgelbėjo gyvybę jaunesniajai sesei, kai gaisro metu įlipo į mergaitės kambarį pro langą ir išgelbėjo iš liepsnos, visiškai sunaikinusios jo šeimos namą.

Gruodžio 8 vakarą Krisas ir Nikolė Davidsonai iš Niuteizvelo (Tenesis) pavalgydino tris savo vaikus, paguldė į lovas ir užmigo apie 20:30.

Tačiau po kelių valandų Nikolę pažadino dūmų kvapas. Dar po kelių minučių visas namas buvo apimtas ugnies. Pora spėjo sugriebti dvimetį Elaidžą ir Ilajų, tačiau jų 22 mėnesių dukra Erin liko spąstuose savo kambaryje.

„Dūmai ir ugnis buvo tokie tiršti, kad aš niekaip negalėjau jos pasiekti,- pasakė Krisas Davidsonas. Mes išbėgome į lauką, kad pabandytume įliptume pro langą, tačiau nebuvo ant ko atsistoti, kad jį pasiekčiau.

Todėl aš pakėliau Ilajų, o jis įlipo pro langą ir ištraukė ją iš lovelės. Mes labai didžiuojamės Ilajumi,- pridėjo Davidsonas.- Ne kiekvienas suaugęs galėtų padaryti tai, ką padarė jis.“ Tuo momentu, kai į incidento vietą atvyko 2 gaisrininkų grupė, ugnis jau buvo visur. Iš namo nieko neliko,- pažymėjo priešgaisrinės apsaugos viršininkas.

„Man buvo baisu, bet aš nenorėjau, kad mano sesuo žūtų“,- papasakojo reporteriams pats Ilajus.

Buvę gaisrininkai Nikolė ir Krisas užaugino 34 vaikus, įskaitant Ilajų ir įsivaikino dar du: Erin ir Elaidžą.

Dabar šeima priversta pradėti gyvenimą nuo nulio dėl netekto dėl pandemijos darbo ir viską pasiglemžusio gaisro.

Lėšų rinkimo kampanijoje, jų sukurtoje GoFundMe, porai pavyko surinkti jau daugiau nei 367 tūkstančius dolerių. „Mes netekome visko, ką kada nors turėjome,- sako Krisas. – Visas mūsų gyvenimas buvo tame name.

Bet aš dėkoju Dievui už tai, kad mums visiems pavyko išsigelbėti ir mes gyvi ir sveiki!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page