Idomybes

Šis berniukas 10-ies praaugo tėvą, tačiau augti nenustojo

Mudasiras Gudžaras iš Pakistano – neįprastas ir pakankamai žinomas savo gimtinėje vaikinas. O viskas dėl 21- erių jaunuolio ūgio, kuris jau sudaro 2 m ir 31 cm. Ir kol kas neaišku, ar Mudasiras dar augs.

Jau 10-ies Mudasiras praaugo savo tėtį ir pasiekė 182 cm ūgį. O kai berniukas perėjo į vidurinę mokyklą, tai buvo aukštesnis nei 2 m. Iš nugaros Gudžarą dažnai priimdavo už suaugusį aukštą vyrą, o bendraamžiai tyčiojosi iš moksleivio, tuo sukeldami jam didelį diskomfortą.

Mudasiro tėvai yra pačių paprasčiausių parametrų ir vidutinio ūgio, todėl jie sunerimo ir parodė sūnų gydytojams. Medikai apžiūrėjo Gudžarą ir priėjo išvados, kad jo pagreitėjęs fizinis vystymasis yra dėl hormoninių priežasčių. Bet daktarai negalėjo numanyti, kad berniuko ūgis viršys 2 m, todėl tolesni pokyčiai visus nustebino.

Mudasiras nenusimena ir net yra laimingas būdamas tokio įspūdingo ūgio. Jis laiko savo ypatybę dievo dovana ir džiaugiasi, kad gatvėje į jį atkreipia dėmesį. Praeiviai iš tiesų atsisuka į Gudžarą, nustebę žiūri į jį ir dažnai prašo nusifotografuoti. Geras ir malonus vaikinas niekam neatsako ir mėgaujasi savo populiarumu.

Tiesa, gyvenimo su tokiu ūgiu nelabai pavadinsi paprastu. Mudasiro ypatybė sukelia jam nemažai problemų. Vaikinas negali važinėti visuomeniniu transportu, kadangi netelpa į jį nei stovėdamas, nei sėdėdamas. Drabužių jis neperka parduotuvėse (ten paprasčiausiai nėra tinkamų dydžių), o užsisako pas siuvėją, įsigydamas audinių. Avalynė taip pat gaminama užsakius pagal išmatavimus.

Mudasiras – pozityvus ir siekiantis tikslo vaikinas. Jis su džiaugsmu bendrauja su nepažįstamaisiais, duoda interviu ir stengiasi pakeisti savo gyvenimą į gera. 2020-aisiais jis susidomėjo kriketu, tačiau buvo priverstas laikinai nutraukti treniruotes dėl koronaviruso pandemijos. Ir visgi vaikinas planuoja sportuoti toliau ir siekti sėkmės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page