Idomybes

Jei netyčia paskandinai telefoną

Tai gali nutikti kiekvienam: pakanka sekundę užsižiopsoti, kad jūsų mobilusis įkristų į balą ar kokį indą su vandeniu. Ką gi daryti tokiu atveju? Pirma, reikia ištraukti aparatą kaip galima greičiau, tada mažiau šansų, kad skystis spėjo „sušlapinti“ jį kiaurai. Nuimkite dangtelį, išimkite iš aparato bateriją, o paskui – SIM kortelę ir atminties kortelę ir atjunkite visus išorinius įrenginius. Jokiu būdu neįjunkite kol pilnai išdžius! Paskui nuvalykite viską, ką įmanoma, sausu audinio gabalu. Veikite atsargiai, stengdamiesi smarkiai nepurtyti mobiliojo, kad drėgmė nesiskverbtų gilyn į jo konstrukciją.

Drėgmei pašalinti galite naudoti dulkių siurblį, tik svarbu įsitikinti, kad jis neįtrauks į save nė vienos iš pritvirtintų mobiliojo dalių. O štai feno naudoti šiems tikslams kategoriškai nerekomenduojama: jis gali nustumti drėgmę dar giliau, o taip pat perkaitinti aparatą.

Po visų šių veiksmų „užkaskite“ savo permirkusį telefoną ryžių kruopose. Jos idealiai sugeria drėgmę ir išdžiovins jūsų mobilųjį per parą kuo puikiausiai! Ne trumpiau nei po paros galima išimti telefoną ir pabandyti įjungti, įdėjus bateriją į vietą.

Ir tegu jūsų technika niekada jūsų nepaveda!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page