Idomybes

Brazilų stomatologas keliauja po pasaulį ir nemokamai gydo žmonėms dantis

Jaunas stomatologas iš Brazilijos Felipe Rosi nusprendė užsiimti labdara. 2016 metais jis kartu su savo kolegomis ir partneriais įkūrė fondą NGO Por1sorriso, pagrindinis j tikslas yra padėti nepasiturintiems žmonėms , turintiems sveikatos problemų stomatologijos srityje. Jų centras neturi tikslaus adreso, esmė tame, kad medikai keliauja, kad kuo daugiau žmonių galėtų pasinaudoti jų pagalba. Jie vyko net į Keniją ir Mozambiką.

Teri Rimer buvo Felipe Rosi pacientė ir nusprendė papasakoti jautrią savo istoriją. Moteris neteko dantų dėl stipraus streso, kai prarado mylimą žmogų. Ilgą laiką ji buvo labai prislėgtos būsenos. Dantų netekimas sukėlė ne tik kompleksus, bet ir tai, kad moteris negalėjo normaliai valgyti. Gydymo procesas buvo labai ilgas ir skausmingas, bet viskas pavyko. Stomatologas grąžino jai šypseną, o taip pat pasitikėjimą savimi ir tikėjimą šviesia ateitimi.

Tai tik viena iš daugybės Felipe pacienčių, o jų išties šimtai.

Jo veikla ypatinga tuo, kad jis realiai padeda žmonėms, kurie neturi tam galimybių.

Būtent todėl jis daro tai nemokamai. Džiugina tai, kad prie jo prisijungė jau apie 4500 savanorių, pasiruošusių taip pat neatlygintinai padėti žmonėms.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page