Idomybes

Gražiausi privačių sklypų aptvarai. Didelis idėjų pasirinkimas!

Tvora – svarbi šiuolaikinio gyvenamojo namo ar sodybos sudėtinė dalis. Šiandien tai ne tik apsauga nuo neprašytų svečių, bet ir dekoro elementas. Visiems norisi, kad ji ne tik saugotų nuo vagių ar pasiklydusių gyvūnų, bet ir tvarkingai atrodytų.

Gražus aptvėrimas tik puošia gyvenamąjį namą. Kartu su fasadu aptvaras yra namo savininko vizitinė kortelė. Pagal tai, kokia tvora stovi, galima spręsti apie privataus namo šeimininko gerovę ir grožio supratimą.

Kažkas surenčia savo aptvarą iš medžio ar plytų, kažkas renkasi gyventi už betoninės tvoros. Vieni puošia tvoras gėlėmis, kiti užsisako nukaltus aptvėrimus, kurie atrodo kaip meno kūriniai. Yra originalų, kurie atitveria savo kiemą nuo gatvės slidžių lazdomis ar dviračių bei automobilių padangomis.

Kai kur atitvaras visiškai nedidelis ir labiau primena dekoratyvinį elementą. Yra šalių, kuriose priimta atsitverti nuo pasaulio masyvia tvora, panašesne į gynybines sienas.

Šiame fotorinkinyje surinkti gražiausi aptvarai iš įvairių pasaulio šalių.

Medžiagos čia pačios įvairiausios: tai ir medis, ir šakos, ir augalai.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page