Idomybes

6 būdai pagerinti savo santykius

1 — stengtis klausytis ir suprasti

Pozityvus bendravimas turi lemiamą reikšmę santykių sveikumui ir atvirkščiai, tačiau tai gatvė su dvipusiu judėjimu. Jūs tiesiog negalite pavadinti to „bendravimu“, jei jūs visą laiką kalbate ir nepakankamai klausotės. Štai keletas patarimų apie klausymąsi ir supratimą:

  • Domėkitės tuo, kuo domisi jūsų partneris
  • Padarykite taip, kad jūsų tikslas būtų suprantamas jūsų partneriui

2 — Planuokite įdomius pasimatymus — padarykite juos reguliariais

Kai turite daugybę reikalų, jūs nustojate vaikščioti į pasimatymus, kaip tai buvo anksčiau. Taip nutinka, kai jūs pradedate gyventi drauge. Jūs visada kartu, todėl nematote reikalo susitikti, kad būtumėte kartu.

3 — Valdykite savo nuotaikas ir pyktį

Santykiai gerėja , kai kiekvienas iš partnerių stengiasi, dirba su savimi. Tai reiškia, kad reikia žinoti, kada jūs turite vadovauti, o kada paklusti. Štai kai kurie dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

  • Reguliariai įvertinkite save
  • „Aš“ vartojimas
  • Jei būtina, paprašykite atleidimo
  • Rask laiko sau

4 — Prisiminimai apie linksmus laikus

Sunkūs laikai ateis, nežiūrint į nieką. Jų nesustabdysi. Bet jūs galite palaikyti pozityvų mąstymą, pasitelkdami prisiminimus apie jūsų bendras linksmybes.

5 — Susitelkite ties pozityvo didinimu, o ne negatyvo mažinimu

Kiekvienas turi trūkumų, ir jūsų partneris gali turėti tokių trūkumų, kuriuos jūs norite pakeisti. Remiantis jau atliktais moksliniais tyrimais, kokie laimingi jūs bebūtumėt, pozityvūs savo ilgalaikėje santuokoje, vargu ar jums pavyks pagerinti savo santykius bandant keisti vienas kitą.

6 — Būkite dėkingi

Šiek tiek dėkingumo – tai svarbu santykiuose. Viskas, ką jūs turite padaryti, tai išreikšti tą dėkingumą, ir jūs jau padėsite savo santykiams. Štai keletas idėjų:

  • Darykite staigmenas
  • Vertinkite smulkmenas
  • Dažniau sakykite, kad mylite

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page