Idomybes

Keliautojas kalnuose sutiko neįprastus, bet draugiškus padarus

Džeksonas Grouvas iš Adelaidės, Australija, mėgsta nusigauti į pasaulio kraštą ieškodamas nuotykių. Eilinį kartą jį nunešė į kitą planetos pusę, į Šveicarijos Alpes, netoli Cermato vietovės. Čia, kalnų šlaituose, Džeksonas su nustebimu aptiko neįprastus žvėrelius. Išsigąsti jis nespėjo – šie patys priėjo ir paprašė pasidaryti asmenukę!

„Jie buvo tokie gauruoti ir minkšti“, prisimena Džeksonas. Nepaisant įspūdingų ragų ir juodų snukių,kuriuose nesimato akių, šveicariškos avelės pasirodė labai draugiškos svetimam. Taip, tai avelės, ypatinga veislė. Jos nė trupučio nebijojo nepažįstamojo ir noriai pozavo jam, o australas skubėjo įamžinti susitikimo momentą video. Visgi ne kasdien sutiksi tokį gamtos stebuklą!

O kokie rankogaliai ant jų kojyčių!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page