Idomybes

Kaip pasakoje: neįtikėtina 75 metų trukmės meilės istorija!

Jie gimė tą pačią dieną, kartu pragyveno 75 metus ir mirė vienos dienos skirtumu… Lyg eilutės iš
pasakos…

Lesas ir Helen gimė tą pačią dieną prieš pat Naujuosius metus 1918 m. Pirmąkart jie pamatė vienas kitą mokykloje, būdami paaugliai. Jaunuoliai susipažino, pradėjo bendrauti ir netrukus šis bendravimas peraugo į jausmus.

18-os jie jau buvo neišskiriama pora.

Tačiau ne viskas buvo taip paprasta – vaikino tėvai buvo prieš šią sąjungą, jie nežiūrėjo rimtai į vaikų jausmus ir neleido jiems net kalbėti apie vestuves.

To priežastis buvo Leso Brauno kilmė, jis buvo iš turtingos kilmingos šeimos, o Helen šeima gyveno skurde. Paties vaikino tai netrikdė, juk jam jo mylimoji buvo tikra karalienė.

Jaunuoliai priėmė sprendimą pabėgti ir slapta susituokti. Po kelių metų jau buvo aišku, kad ši sąjunga nebuvo klaida, Helen ir Leso jausmai dar labiau sutvirtėjo.

1963 metais pora persikėlė į Long Byčą, kur Lesas profesionaliai fotografavo, o Helen dirbo nekilnojamo turto srityje.

Porai gimė sūnus Danielis, kuris, jau būdamas suaugęs, pasakė, kad jo tėvai nė dienos nepraleido vienas be kito, mama visada sakydavo, kad bijo net pagalvoti, kas bus, jei vyro nebeliks. Ji nenorėjo gyventi be jo.

Kartu jie pragyveno 75 metus, sulaukę 94-erių. Tokio amžiaus Helen kovojo su skrandžio vėžiu, o Lesas sirgo Parkinsono liga.

Moteris mirė birželio 16, o sekančią dieną mirė jos vyras.

Apie šią jautrią istoriją daug rašė žiniasklaida, Leso ir Helen romanas yra aiškus įrodymas, kad tikra ir amžina meilė egzistuoja. Net vėlyvose fotografijose įsimylėjėlių akys švytėjo švelnumu ir laime dėl to, kad jie kartu…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page