Laisvalaikis

7 požymiai, kad jūsų partneris gali būti jums neištikimas

  1. Jis neduoda savo telefono jums į rankas

Jei jūsų partneris anksčiau negindavo savo telefono nuo jūsų, jei jūs pastebėjote, kad jis (partneris) pakeitė savo įpročius, elgesyje su telefonu – pvz. nuolat nešiojasi jį su savimi, nepalikdamas be priežiūros, tai gali būti požymis, kad yra kažkas, ko jūs neturite matyti.

  1. Jis per dažnai grįžta iš darbo labai vėlai

Jeigu jūsų partneris visada pareidavo iš darbo tam tikru metu, bet staiga ėmė dažnai užtrukti darbe iki vėlumos, tai gali būti, kad be jūsų jis turi dar kažką. Tai dažnai naudojamas pasiteisinimas, į kurį dauguma žmonių net nekreipia dėmesio.

  1. Tik grįžęs iš darbo puola praustis po dušu

Jei jūsų partneris nėra statybininkas, ar dar kažkoks darbas, kuriame jis gali išsipurvinti, tai prausimasis po dušu tik ką atėjus iš darbo, gali būti požymis, kad bandoma nuplauti kito žmogaus prisilietimo įkalčius.

  1. Jį mažiau traukia prie jūsų

Jei jūsų seksualinis gyvenimas visada buvo pakankamai reguliarus, o dabar partneris nebenori jūsų dėmesio, tai gali būti, kad jo seksualinius poreikius kažkas patenkina kitur.

  1. Jis ėmė daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai

Šis ženklas ne visada reiškia, kad partneris miega su kuo nors kitu – ypač, jei jis jau aptarė su jumis norą keisti savo išvaizdą. Tačiau, jei jūsų partneris niekad nekreipė ypatingo dėmesio į savo išvaizdą, o staiga tapo labai tvarkingas ir ėmė save prižiūrėti, vadinasi, jam, tikriausiai, norisi padaryti kažkam įspūdį.

  1. Netikėtai jis nori išbandyti lovoje kažką naujo

Žinoma, tai taip pat automatiškai nereiškia, kad tavo partneris neištikimas. Paprastai jūs ir bandote vis kažką naujo. Bet jei partneris staiga bučiuoja tave kitaip, lyg būtų to išmokęs kažkur kitur, tai gali būti požymis, kad tai jis daro su kažkuo kitu.

7. Tu jauti, kad esi ignoruojamas (a)

Vienas iš pagrindinių požymių, kad jūsų partneris susitikinėja su kažkuo dar – tai jausmas, kurį jus pajuntate, kai žinote, kad jūsų daugiau nevertina.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page