Laisvalaikis

Kur žiūri vyras, kai moteris jam tikrai patinka

Santykių specialistai dažnai aiškinasi priešingų lyčių elgesį. Jie tiria jų poelgius ir žodžius įsimylėjimo stadijoje, o taip pat rimtuose santykiuose. Šiandien mes norėtume pakalbėti apie vyro, kuriam tikrai patinka moteris, elgesį. Ką jis daro ir kur žiūri.

Jokių netikėtumų – biustas

Taip taip, kaip banaliai tai benuskambėtų. Vyrai iš pradžių žiūri į dekolte. Tačiau prisipažinkite, merginos, jei jus dominantis vaikinas nepažvelgs ten, tai jūs iškart pagalvosite, kad jis arba botanikas, arba laikas ieškoti kito.

Figūros proporcijos

Vyriškis skenuoja jūsų figūrą ir intuityviai ieško smėlio laikrodžio proporcijų. Viskas todėl, kad dar nuo senų laikų priimta manyti, kad tokio figūros tipo moterys pasižymi žymiai sveikesniu organizmu.

Ak, tos kojytės

Kojytės – dar viena kūno dalis, kuri labai domina vyrus, o tai pasaulis nebūtų sugalvojęs trumpų sijonų ir šortų.

Veido išraiška

Paskutinėje vietoje, tačiau nepaskutinėje pagal svarbą. Vyras visada pastebi jūsų žvilgsnį, šypseną, ar ji nuoširdi, ar išspausta automatiškai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page