Idomybes

Pagyvenusi mama nori gyventi su mumis, o aš panikoje ir nežinau, ką daryti

Mano mamai 74 metai. Gyvename skirtinguose regionuose. Aš seniai turiu savo šeimą ir darbą. Mama dažnai skundžiasi vienatve, pasak jos, po tėčio mirties ir išėjimo į pensiją jai „nėra kuo užsiimti“.

Mama visada buvo valdingu žmogumi, tempė ant savęs šeimą, darbą ir buitį, stumdė tėtį ir mane. Neseniai sužinojau, kad mano mama jau nusprendė už mus visus, esą mano šeimai „būtina jos pagalba“.

Ji jau susikūrė scenarijų, kaip persikrausto į mūsų namus, gamina mano virtuvėje, užsiima ruoša ir auklėja mano jaunesniąją dukrą. Nei į mano, nei į mano vyro nuomonę ji neatsižvelgia.

Turiu pasakyti, kad mamos charakteris labai sunkus, ji – valdinga moteris. Jei namuose kas nors vyksta ne pagal ją, prasideda kritika, paskui įžeidinėjimai, kaltinimai su žodžiais „aš tave užauginau, o tu…“ arba „aš juk vienintelė tau likau“, kuriuos seka teatrališkas įsižeidimas.

Aš labai bijau jos atvykimo, vakar pasakiau mamai, kad ji pas mus atvyktų paviešėti savaitėlei, o ne pusmečiui, kaip ji nori.

Mama nuoširdžiai negali suprasti, kodėl aš nesidžiaugiu jos įsiveržimais į savo šeimą, nes žinau, jeigu ji persikraustys, mano gyvenimas taps nepakeliamas.

Kaltės jausmas kamuoja, juk ji mano mama, ją reikia palaikyti. Ką man daryti, kaip atlaikyti šį spaudimą? Bijau, kad nusileisiu ir mama persikraustys pas mus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page