Gyvūnai

Benamis šuo labai įtikinamai imituoja negalią, kad išprašytų maisto

Tokiam talentui pavydės bet kuris netalentingas Holivudo šviesulys! Paprastas gatvės šuo iš Bankoko pakraščio vardu Gae taip mikliai imituoja triuką su sulaužyta letenėle, kad gali apgauti ir suminkštinti širdį bet kam. Kuo ir naudojasi, kad išprašytų maisto iš praeivių. Šią savaitę video su Gae pateko į internetą ir sukėlė prieštaringų emocijų audrą.

Ypač jautrūs – pasisemkite truputį kantrybės ir būsite apdovanoti

Sąžiningai prisipažinkite, kad pirmuose kadruose akys tapo drėgnos ir iškart panorote nubausti tuos, kas tai padarė, o nelaimingą šunį – užmigdyti, kad nesikankintų? Na, arba skubiai vežti pas veterinarą, gydyti pažeistą galūnę. Talentas, ką bepasakysi. Tarp kitko, vietinių gyventojų žodžiais, Gae atlieka savo geriausią numerį jau ne pirmus metus, taigi laiko išsiugdyti meistriškumui jis turėjo.

Užkietėjusi šunininkė, moteris, vardu Taviporn, kuri gyvena tame rajone, pasakoja, kad beveik kasdien išduoda Gae dubenėlį virtų ryžių. Šiaip ji maitina ir rūpinasi visais žvėreliais ir pro tai tikrai nepraeitų. Bet štai bėda – padėti Gae nėra prasmės, dar užpernai jį nutempė pas veterinarą ir tas patikino, kad su šuns letenomis visiška tvarka. Tiesiog be galo gudrus.

„Kenčiančio“ šunelio video pagimdė daug emocijų. Dažniausiai buvo tokių, kurie uždavė klausimą: o kas išmokė Gae šio triuko? Negi šuo pats, matydamas realių sergančių šunų kančias ir žmonių reakciją į juos ėmėsi pakartoti veiksmus? Ar kažkas buvo Gae likime, kad jis taip elgiasi? Pavyzdžiui, šunį galėjo eksploatuoti keliaujantis cirkas ar profesionalūs elgetos, kad sukeltų gailestį praeiviams.

 

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page