Sveikata ir grožis

Blakstienų priežiūra: patarimai, kuriuos reikėtų įsiminti

Gerai valykite makiažą

Negalime pasakyti, kad to pakanka, tačiau tikrai svarbu įprasti nusivalyti makiažą kiekvieną vakarą, kad jūsų blakstienos (ir jūsų oda) galėtų kvėpuoti. Rinkitės švelnią makiažo valymo priemonę, pavyzdžiui, aliejų, mažiau abrazyvinį, nei micelinis vanduo. Kruopščiai nuvalykite blakstienas vatos diskeliu iš viršaus į apačią augimo kryptimi.

Reguliariai drėkinkite blakstienas

Kaip ir plaukus bei odą, blakstienas būtina reguliariai drėkinti, kad jos išliktų gražios, ilgos ir stiprios. Natūralios kilmės aliejai – vienas geriausių jų maitinimo ir sveiko augimo būdų.

Renkamės tinkamą tušą

Apribokite blakstienų dažymą vandeniui atsparia kosmetika. Šis tušo tipas agresyvesnis, kas galiausiai susilpnina blakstienas. Todėl naudokite jį tik lankydamosi baseine, renginiuose ar ilgiems vakarams.

Keiskite savo racioną

Kaip ir odai bei plaukams, jūsų dietos kokybė turi įtakos ir blakstienų grožiui! Nepamirškite laikytis įvairios ir kokybiškos dietos, vengdamos perdirbto maisto, pernelyg riebaus ar saldaus.

Papildykite vitaminų, mineralų ir mikroelementų atsargas, valgydamos po kelis vaisius ir daržoves per dieną. Taipogi rinkitės lipidus, įtraukdamos į savo racioną riešutus, avokadus ir omega-3.

Blakstienų priežiūra: ramunėlių žiedai

Pasiruoškite ramunėlių žiedų antpilą, leiskite jam ataušti, kad nenudegtumėte vokų. Suvilgykite vatos diskelį antpilu ir kruopščiai nuvalykite blakstienas kiekvieną rytą, kai prabundate, ir kiekvieną vakarą prieš miegą. Rezultatus pamatysite po 3-4 savaičių!

Blakstienų priežiūra: alyvuogių arba ricinos aliejus

Prieš miegą paimkite vatos tamponą ir užlašinkite kelis lašus alyvuogių ar ricinos aliejaus pasirinktinai.

Patepkite vatos disku blakstienas, nenuplaukite. Pabudusios nuvalykite alyvuogių ar ricinos aliejaus likučius rankšluosčiu ar vatos diskeliu.

Šis metodas puikiai tinka blakstienų priežiūrai, kadangi padeda jas tiek pailginti, tiek ir sustiprinti dėl drėkinančių aliejaus galių!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page