Sveikata ir grožis

7 pagrindiniai 2019 metų makiažo antitrendai, kurių gėda nežinoti

Antakiai-siūleliai

Šuročkos antakiai metų metais kritikuojami viso pasaulio vizažistų. Tokia forma atrodo netinkamai, be to, vizualiai prideda moteriai amžiaus. Būtent todėl jei jūs dar iki šiol  neatsikratėte savo siūlelių virš akių, patariame greičiau tai pakeisti natūralesnėmis formomis.

Kontūravimas

Jau kelintą sezoną šis makiažo būdas yra draudžiamoje srityje. Tačiau daugelis dar iki šiol jo imasi, manydamos, kad būtent toks makiažo tipas gali stebuklingai pakeisti veidą. Jei jūs negalite atsisakyti kontūravimo, tai siūlome šiai technikai naudoti ne kreminių, o sausų tekstūrų kosmetiką, kuri atrodo natūraliau ir harmoningiau.

Strobingas

Dar vienas 2019 metų antitrendas – tai strobingas. Didelio kiekio hailaiterio naudojimas jūsų veide atrodo nenatūraliai, iššaukiančiai ir visiškai negražiai. Besivaikydamos švytinčios odos merginos gali persistengti ir sukurti savo veide spindinčio žaisliuko efektą.

Matinės lūpos

Kaip jūs bemėgtumėte matinius lūpdažius, 2019 metais reikėtų rinktis priemones, kurioms suteikia lūpoms nors truputį drėgnumo. Tos moterys, kurios nepasiruošusios visiškai atsisakyti matinių lūpdažių, gali pamėginti lūpų centre tepti truputį permatomo blizgesio virš matinės dangos. Ši gudrybė pagyvins jūsų įvaizdį ir padarys jį patrauklesnį.

Labai „nude“ lūpos

Nude atspalvio lūpdažių,kurie labiau panašūs į toninės priemonės spalvą, 2019-ais jums tikrai verta atsisakyti. Šiais metais dizaineriai paskelbė sultingumo trendą, todėl reikėtų pažvelgti į raudonus lūpdažių atspalvius. Jei tokio varianto jums per daug ir jūs visgi norite padaryti įvaizdį labiau prislopintą, tada rinkitės jūsų lūpų tono nude atspalvio lūpdažius ar keliais tonais tamsensius.

Lūpų apvadas

Jei jūs pripratote kurti lūpų makiažą pieštuko pagalba, išeidamos už jūsų natūralių bruožų rėmų, patikėkite, tai nepadarys jūsų įvaizdžio gražesniu. Jūs gausite didesnes lūpas, tačiau tai atrodys nekaip.

Priklijuojamos  blakstienos

Vienintelė vieta, kur priklijuojamos blakstienos bus tinkamos – tai fotografavimuisi. Jei jūs norite gauti ilgų ir tankių blakstienų efektą – verta kreiptis į priauginimo meistrą, arba palikti savo natūralų ilgį ir apimtį. Juk natūralumas dabar madingas.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page