Sveikata ir grožis

Makiažas, su kuriuo akys atrodo jaunai, gaiviai ir gražiai

Šiame straipsnyje mes norime papasakoti, kaip teisingo makiažo pagalba atjauninti akis ir suteikti joms „katiniško“ valiūkiškumo. Straipsnyje kiekvieną makiažo žingsnį lydi fotografijos, todėl jums nebus sunku viską atkartoti.

Akių makiažui reikės:

  • gelinio pravedimo ar juodos spalvos pieštuko
  • šešėlių bazės
  • juodos spalvos šešėlių
  • smėlio spalvos šešėlių
  • rausvos spalvos šešėlių
  • tušo

Makiažo atlikimo procesas:

Pirmiausia reikia užtepti bazę. Paskui nupiešti strėlytę ir padaryti uodegėlę paraleliai pagrindinei antakio daliai:

Nežiūrėkite, tvarkingai ar ne, pieškite strėlytę greitai, kad pravedimas neišdžiūtų.

Būtent dabar jūs darote formą, nuo kurios priklausys akių persimainymas. Jei uodegėlę jūs nupiešite per aukštai, makiažas išeis nenatūralus, kadangi susigadins proporcijos.

Paimkite plokščią nedidelį teptuką ir juo paskirstykite strėlytę į antakio pradžios pusę, t. y. į vidinio akies kampučio pusę. Darykite tai įstrižai. Proceso metu visą laiką imkite teptuku pravedimą ir skirstykite tik šia kryptimi.

Dabar reikia apsispręsti, iki kokios ribos skirstyti. Tai bus nesunku nustatyti pagal viršutinį voką – skirstykite iki taško, kur krenta vokas. Raskite aukščiausią voko raukšlės vietą, paskirstykite beveik iki jos, tačiau truputį neprieikite, tai reikės padaryti paskui šešėlių pagalba.

Viršutinė linija neturi būti aiški.

Dabar pravedimą reikia užtvirtinti juodos spalvos šešėliais. Pradėkite tvirtinti nuo blakstienų augimo linijos ir strėlytės uodegėlės (svarbu daryti būtent taip). Viršutinę ribą ištušuokite šešėlių likučiais ant teptuko.

Taip pat verta užtvirtinti pravedimą ir vidiniame akies kamputyje. Tai geriausia padaryti pieštuko formos teptuku.

Sunkiausias pagrindinis darbas atliktas. Liko rausvo atspalvio šešėlių pagalba įlieti juodus šešėlius į odą. Paimkite žvakės formos teptuką, kuris turi ploną galiuką, ir imkite juo rausvus šešėlius. Tepkite ant juodų šešėlių ribų ir paskirstykite po viršutinę liniją. Paskui smėlio atspalvio šešėliais nudažykite vidinę judančio viršutinio voko dalį ir sujunkite su rausvos spalvos šešėliais.

Taipogi rausvais šešėliais reikia nudažyti apatinį voką, o paskui plono tvirto pieštuko formos teptuko pagalba užtepti ant apatinio voko juodos spalvos šešėlių ir paskirstyti.  Šalia išorinio akies kampučio palei apatinį voką juodos spalvos linija turi būti platesnė ir siaurėti ties akies viduriu, o toliau jos neturi būti visai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page