Sveikata ir grožis

5 priežastys, kodėl jums nereikalingas antakių tatuažas

Tai senamadiška

Šiandien madoje maksimalus natūralumas, lengvumas. Makiažas turi būti padarytas taip, kad aplinkiniai išvis nesuprastų, kad jis yra. Tokiam įvaizdžiui visai netinka antakių tatuažas, jis visada labai ryškus ir krenta į akis.

Tatuažas nenusiplauna

Tatuažas – tai antakių spalvos pakeitimas, o taip pat ir jų formos, ne vienai ir ne porai dienų, o keletui mėnesių arba net metų. Labai dažnai, deja, nepatyrę meistrai daro jį nesėkmingai, o moteris po to negali nieko ištaisyti. Rezultate reikia šiek tiek palaukti ir tik tada kreiptis į kosmetologą ir šviesinti panaudotą pigmentą ir bandyti, tikrąja to žodžio prasme, iš naujo nupiešti antakius.

Tatuažą galima pašalinti tik lazeriu

Jei jūs nusprendėte pašalinti tatuažą, reikės tai daryti lazeriu. Tai gan skausminga procedūra. Vieno seanso kaina maždaug tūkstantis rublių, o norint visai atsikratyti, prireiks 5 seansų. Tai truks ne mažiau penkių mėnesių ir antakių išvaizda per tą laikotarpį, patys suprantat, bus nelabai viliojanti.

Jis sendina

Tatuažas visada labai ryškus ir dauguma žmonių mano, kad permanentinis makiažas pasendina moterį keleriais metais. Ir reikia pasakyti, tai tiesa. Netgi tuo atveju, kai meistras sėkmingai parinko atspalvį antakiams ir viską padarė teisingai, jūs atrodysite 5 metais vyresnė. Tai reikia žinoti ir pagalvoti prieš procedūrą.

Labai didelė klaidos tikimybė

Daugumoje salonų moterims siūlomi 3 labiausiai paplitę antakių tatuažo tipai. Tai kiekvieno plaukelio piešimas – 3D tatuažas, plaukelių tatuažas, jis imituoja „tikrus plaukelius“ ir įprastas antakių dažymas vienu atspalviu.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page