Gyvūnai

Moteris slaugė ir išgydė beviltiškai sergantį šunį, kurio visi atsisakė

Veterinarei Elei Tompson atnešė beviltiškai sergantį pitbulio jauniklį, vardu Banis. Jis buvo visiškai paralyžiuotas. Apžiūrėjusi šunelį, veterinarė nustatė, kad jis serga stablige. Jam pasireiškė visi charakteringi simptomai. Gyvūnėlis raitėsi, tampomas traukulių, o visas kūnelis buvo kietas, lyg akmuo. Sunku buvo jį nulaikyti.

Elė iškart pastatė šuneliui lašelinę su stipriais vaistais ir paskubėjo paskambinti šeimininkui. Ji paaiškino, kad Bani gali pasveikti, bet tam reikia laiko ir pinigų. Tiesa, negalima garantuoti, kad gali būti komplikacijų.

Viską išklausęs, šuns šeimininkas  priėmė sprendimą – šunelį užmigdyti. Bet Elė tiesiog negalėjo taip pasielgti. Žiūrėdama į nelaimingas šunelio akis ji jautė gailestį ir nusprendė ją išgydyti savo jėgomis.

Elės laukė begalė bemiegių naktų. Kas dvi valandas Bani reikėjo statyti lašelines, be to – daryti masažus, maitinti iš švirkšto ir nepalikti nė minutėlei vienos.

Kartu su savo vyru veterinarė prie šunelio praleido apie 10 dienų, ir, po to pora pajautė, kad atsirado viltis, jog Bani gyvens. Po 20 dienų Banipagaliau atsistojo ant savo letenėlių ir suvizgino uodegėle.

Sveikimas vyksta labai lėtai, bet Elė įsitikinusi, kad labai greitai jie galės su savo numylėtine eiti pasivaikščioti ir mėgausis pilnaverčiu gyvenimu.

Related Articles

You cannot copy content of this page