Gyvūnai

Išsekusi dramblė linksmina festivalio lankytojus: zooapsauga skambina pavojaus varpais

Ši liūdna istorija apie žmogaus žiaurumą nelaimingiems gyvūnams. Dramblių gelbėjimo fondas Tailande publikavo savo Facebooko puslapyje dramblės Tikiri, skaičiuojančios jau aštuntą dešimtį, fotografijas.

Ji išsekusi ir ligota. Bet tai nesustabdo žmonių ją išnaudoti dešimties dienų trukmės budistų festivalyje „Budos dantis“Šri Lankoje. Niekam nerūpi, kad gyvūnas pusantros savaitės turi vaidinti tarp dūmų, fejerverkų ir triukšmo.

Kai festivalis baigėsi, Tikiri taip smarkiai pavargo, kad net negalėjo atsikelti. Tačiau veterinaras pasakė, kad su ja viskas tvarkoje, ir tai ypatingai papiktino zooapsaugininkus.

„Prašome, pasimelskite už ją. Ji per daug išsekusi, kad vaikščiotų ir dirbtų. Tą dieną, kai mes ją sutikome, veterinaras pasakė, kad ji stipri ir vaikšto normaliai. Kai kurie žmonės pernelyg akli. Pažiūrėkite į šią vargšę dramblę, kuri pargriuvo , ir visas pasaulis gali ją pamatyti.

Mes negalime tiesiog palikti šios istorijos. Laikas imtis priemonių, kad apsaugotume kitus, kurie vis dar kenčia. Laikas nustoti naudoti gyvūnus visose įmanomose ceremonijose.“- sakoma pranešime.

Zooapsaugininkai pabrėžia, kad Tikiri toli gražu ne vienintelė, kurią negailestingai eksploatuoja šioje šventėje. Viso festivalyje dalyvavo apie šešias dešimtis dramblių.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page