Idomybes

Susituokė milijonieriaus dukra. Vietoje dovanos ji paprašė 90 butų neturtingiems žmonėms

Daugelis merginų svajoja apie vestuves, ir Šeira Munot nebuvo išimtis. Jos tėvas, magnatas-milijardierius Adžajus Munotas norėjo, kad jo mažosios mergaitės svajonė išsipildytų. Ir jis išleido solidžią sumą, kad ši diena jai įsimintų visam laikui.

Adžajus Munotas yra vienas turtingiausių žmonių Indijoje ir užsiima kviečių bei audinių prekyba. Jis taip pat žinomas finansų ekspertas.

Kai dukra sužinojo, kad tėvas jos vestuvėms skyrė 122 tūkstančius dolerių, ji nustebo. Į jos planus neįėjo tokios prabangios iškilmės. Bet tėvas pasakė, kad investuos pinigus į ypatingą reikalą. Munotas nusprendė panaudoti šiuos pinigus ilgalaikių namų vietiniams benamiams šiame Indijos regione.

Ir žmonės pagyrė jį už jo dosnų sprendimą pakeisti į gera svetimus gyvenimus, o ne leisti pinigus vėjais. Jo dukra ir jos vyras didžiavosi tėvo poelgiu ir oficialiai atidarė naują būstų statybą. Šeira pasakė, kad savo tėvo sprendimą laiko „geriausia dovana jos vestuvėms“.

Raktus nuo nedidelių namelių gavo šeimos, kurios metų metais gyveno šio rajono lūšnose. Taipogi jie galiausiai turi prieigą prie pagrindinių komunalinių paslaugų, tokių kaip elektra ir vandentiekis.

Štai taip vienos poros vestuvės tapo diena, kai laimingomis tapo dar 90 šeimų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page