Gyvūnai

Dobermanė išslaugė aklą benamį kačiuką kaip savo vaiką

Tai nutiko JAV. Giminaitė paprašė Ketrin padėti remontuojant namą. Būtent ten moteris išgirdo silpną cypsėjimą, kuris sklido iš sodo. Ji patraukė ten ir rado visai mažytį kačiuką, kuris dar nė neatmerkė akyčių.

Ketrin nusprendė jo neliesti, nes manė, kad kažkur netoliese yra jo mama, kuri išėjo savo reikalais ir greitai grįš.

Tačiau kačiukas toliau cypsėjo, kadangi mama-katė negrįžo, o mažylis buvo alkanas.

Tada Ketrin nusprendė pasiimti mažylį namo. Namie pas ją gyveno dobermanų veislės kalė, kuri neseniai pagimdė. Iš pradžių moteris bijojo kalės reakcijos, tačiau Rozi priėmė kačiuką kaip savą.

Ji tapo pūkuotojo mažylio įmote. Vėliau tapo žinoma, kad Rozi jau buvo triušiuko ir jūrų kiaulytės įmote,
todėl kačiuko atveju irgi negalėjo likti nuošalyje.

Ketrin savo paskyroje publikavo jautrias Rozi nuotraukas su kačiuku, kuriam ji pakeitė tikrą mamą.
Matosi, kad kalė tikrai žino, ką reiškia būti mama.

Po poros savaičių jos šuniukai ir įvaikintas jauniklis paaugo ir sutvirtėjo. Jie ėmė gyventi kaip draugiška šeima, kartu ėsdami, žaisdami ir guldami miegoti. Tačiau kačiukui teko daugiau Rozi dėmesio, nes jis buvo mažesnis už šuniukus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page