Patarimai

Skalbiamieji milteliai iš ūkinio muilo! Miltelių daugiau nebeperkame. Muilas išskalbia tūkstantį kartų geriau!

5 gabaliukus ūkinio muilo sutarkuojame tarka:

Į muilo drožles įberkite tokį patį kiekį maistinės arba kalcinuotos SODOS ir, jei pageidaujama, kelis lašus aromatą suteikiančio eterinio aliejaus. Mes lašiname APELSINŲ ALIEJAUS, taip pat galima įlašinti MĖTŲ arba LEVANDŲ ALIEJAUS!

Viską išmaišome ir sudedame į didelį stiklainį. Uždarome stiklainį ir laikome vonioje.

Skalbdami įberiame tiesiai į skalbimo mašinos talpą. Kiekis – maždaug du šaukštai 4 l mašinai.

Rezultatas stulbinantis! Skalbiniai minkštučiai, šviežučiai, švaručiai. Mikrobai sunaikinti, bakterijos neutralizuotos.

Drabužiai įgauna lengvą mėtos aromatą ir nereikia jokio minkštiklio!

Drabužiai švarūs ir minkšti, visai kaip nauji, kvepia eteriniu aliejumi, o oda nė kiek neniežti, kai nuo skalbimo miltelių smarkiai ją dirgindavo!

Apskritai, dabar mes neišmetame jokių muilo likučių. Juos sudedame į specialiai tam vonioje laikomą indą: ir naudojame juos kaip rankų darbo miltelius!

Be to, jie gelbsti ir tada, kai tingisi – tiesiog įmetei į skalbimo baką 5 muilo likučius, ten pat – 2 valgomuosius šaukštus maistinės sodos ir pirmyn!))

Puiku, ekologiška, pigu, greita!

Ir dar pora patarimų:

  1. Muilą geriausiai tarkuoti smulkia tarka, nes taip geriau tirpsta, o ant drabužių neliks baltų dėmių nuo didesnių gabaliukų.)
  2. Nepilkite pernelyg daug, nes šie milteliai labai gerai išskalbia, todėl pakanka vos dviejų šaukštų vienam skalbimo mašinos bakui!
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page