Laisvalaikis

7 dalykai, kurių jūs privalote išmokyti savo vaikus dėl jų pačių saugumo

  1. Vaikas turi prisiminti savo adresą, namų telefoną, tėvų vardus.

Tai svarbu tuo atveju, jei jis pasimes. Tik būtinai paaiškinkite, kad šią informaciją galima atskleisti tik, jei to būtinai reikia, ir geriausia – teisėsaugos organams.

  1. Nesikalbėti su nepažįstamaisiais ir nieko iš jų neimti.

Kartokite šią taisyklę kiekvieną dieną. Paaiškinkite pavojų ir duokite pavyzdžių. Tai ne juokas, o dalykas, gelbstintis gyvybę.

  1. Slaptažodis.

Prieš keletą metų soc.tinklus sukrėtė viena istorija. Prie 8-metės mergaitės priėjo gatvėje nepažįstamasis. Jis pasakė, kad jos mama užimta ir kad ji paprašė jo paimti mergaitę. Mergaitė paprašė jo pasakyti slaptažodį. Vyras to nesitikėjo ir pabėgo.

  1. Pasitikėjimas.

Išmokykite savo vaiką jums pasisakyti, kai jis išeina, kur jis eina, netgi pačiame ankstyviausiame amžiuje. Jis turi jus informuoti.

  1. Pasakyti „ne“.

Šis patarimas lieka galioti visą gyvenimą. Jei jūsų vaikui nemalonu, kai kas nors bando jį paliesti, arba jei vaikas nesijaučia saugiai – jis turi apie tai pasakyti.

  1. Svarbūs telefonų numeriai.

Praneškite savo vaikui visų avarinių tarnybų numerius: policijos, ugniagesių, palaikymo tarnybos. Išmokykite jį surinkti telefono numerius iš mobilaus ir stacionaraus telefono.

  1. Atsargumas socialiniuose tinkluose.

Paprašykite savo vaiko neatskleisti asmeninės informacijos internete (namų telefono, adreso, laiko, kai nieko nėra namuose), slaptažodžių ir neužmegzti ryšio su nepažįstamais žmonėmis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page