Laisvalaikis

Britas išmetė džinsus ir ėmė rengtis lyg gyventų XIX amžiuje

Jaunuolis Zakas Pinsetas gyvena Houvo miestelyje, kuris randasi Didžiosios Britanijos rytuose. Vaikinui 25 metai, ir jau 11 metų jis rengiasi ne taip, kaip visi.

Zakas teikia pirmenybę tokiems drabužiams, kuriuos nešiojo prieš 200 metų. Būdamas 14-os Pinsetas sudegino savo džinsus ir nusprendė rengtis kaip dendis. Visus kostiumus jaunuolis kuria savo rankomis.

Britas nemėgsta marškinėlių, džinsų ir kedų. Jis renkasi odinius jodinėjimo batus iki kelių, pantalonus, liemenę, kaklaskarę ir surdutą su ilgais skvernais. Pinsetas prisipažįsta, kad su tokiais apdarais jam komfortiškiau nei su šiuolaikiniais rūbais.

Būdamas 14-os metų, jis  palėpėje rado senus savo prosenelio drabužius. Zakas nusprendė pasimatuoti protėvio kostiumus. Pasirodė, kad jie jam kaip tik. Nuo tada Pinsetas priėmė sprendimą rengtis tik tokiais rūbais, kokius nešiojo užpraeitame amžiuje.

Nuo 6 klasės Zakas kasdien į mokyklą rengėsi istoriniais kostiumais. Bendraklasiai normaliai priėmė Pinseto pasikeitimą. Dar daugiau, per išleistuves jis tapo „stilingiausiu vaikinu“. Net patį Zaką tai smarkiai nustebino.

Jaunuolis prisipažįsta, kad drabužių siuvimui jam išeina keli mėnesiai. Tarp kitko, siuvimo verslu jis sau užsidirba pragyvenimui. Specializuojasi būtent istoriniuose kostiumuose.

Kai Zakas išeina į gatvę, pastoviai traukia dėmesį. Daugelis sustabdo vaikiną ir prašo su juo nusifotografuoti. Kai kurie palaiko jį animatoriumi. Pinsetas pasakoja, kad daugumoje žmonės visai draugiškai žiūri į jį. Net futbolo chuliganai.

Vaikinas turi didžiulį kiekį online sekėjų: daugiau nei 200 tūkstančių foloverių Instagrame. Zakas gauna daugybę žinučių nuo merginų. Britas mano, kad tai rodo, jos moterys nori bendrauti su džentelmenais.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page