Sveikata ir grožis

Antakiai – pusmėnuliai: nauja tendencija, kuriai ryšis ne kiekviena mergina

Ar esate pasiruošę eksperimentuoti su savo išvaizda? Tada pats laikas išbandyti naują tendenciją – antakius-pusmėnulius. Jeigu tiksliau – tai tik vienas antakis įgaus tokią originalią formą, antras – liks kaip ir buvęs, normalios formos. Negalima pasakyti, kad tai labai jau bjaurotų merginas, bet aplinkinius tikrai šokiruoja toks neįprastas makiažas.

Moteriškų antakių mada visada keitėsi. Ilgą laiką buvo madingi plonyčiai, lyg siūlas, antakiai, po to atėjo į madą natūralaus pločio antakiai, o vėliau – platūs, tatuiruoti antakiai.

O prieš kelis metus kai kurios gražuolės net surizikavo nusiskusti antakius, kuo labai visus nustebino.

Dabar, atėjus naujoms technologijoms, nebūtina gaišti laiką atsiauginant antakius. Pakanka telefone nustatyti PhotoshopFix arba pasinaudoti fotošopu.

Ir galite lengvai eksperimentuoti ir pieštis bet kokius antakius, o tuo pačiu ir pagarsėti internete.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page