Sveikata ir grožis

Kaukė su botokso efektu iš 2 ingredientų

Ji tapo mano mėgstamiausia kauke po pirmojo panaudojimo. Pagrindinis kaukės ingredientas – kiaušinio baltymas!

Baltymas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Į jo sudėtį įeina 8 B grupės vitaminai ir vitaminas E, o taip pat 15 svarbių mineralų, būtinų odos grožiui. Kaukės su kiaušinio baltymu turi atstatomąjį poveikį: išlygina smulkias raukšeles, greitina odos ląstelių regeneracijos procesą  ir šviesina odą.

Kiaušinio baltymas puikiai tinka bet kokio amžiaus odai, jis padeda išsaugoti odos jaunystę ir pašalinti odos vytimo požymius.

Taip pat kiaušinio baltymas pasižymi valomosiomis, tonizuojančiomis, sausinančiomis savybėmis ir padeda panaikinti juodus taškelius.

Ingredientai:

  • 1 kiaušinio baltymas
  • 2 arbatiniai šaukšteliai kukurūzų ar bulvių krakmolo

Sumaišykite krakmolą su kiaušinio baltymu. Užtepkite kaukę ant švarios, sausos veido, kaklo, dekolte ir rankų odos. Jūs galite tepti kaukę teptuko ar vatos disko pagalba.

Kai tik kaukė pradžius, užtepkite antrą kaukės sluoksnį, o paskui trečią. Po to nuplaukite kaukę vėsiu vandeniu, neištempiant odos.

Šią kaukę rekomenduojama naudoti kas vakarą prieš miegą 20-25 dienas, po to galima naudoti kaukę 1 kartą per savaitę. Gamtinis kolagenas kaukėje daro ją labai efektyvia! Rezultatai viršys visus jūsų lūkesčius!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page