Sveikata ir grožis

7 eterinių aliejų, ydančių gerklės skausmą

 1. Eukaliptų
  Eukaliptas, kuriame gausu antioksidantų, gerina kvėpavimo takų veiklą ir stimuliuoja imuninę sistemą.
 2. Gvazdikų
  Eterinis gvazdikų aliejus sumažins gerklės skausmą ir sustiprins imuninę sistemą. Jis pasižymi antiseptinėmis, priešvirusinėmis, priešgrybelinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis, kurios padeda kovojant su infekcija ir gerina bendrąją sveikatos būklę.
 3. Pipirmėčių
  Pipirmėčių aliejų galima naudoti peršalimo simptomams, sinusų infekcijai, gerklės skausmui, gerklės uždegimui ir kosuliui malšinti. Jo sudėtyje yra mentolio. Tai sudedamoji dalis, kuri mažina skausmą gerklėje ją vėsindamas.
 4. Čiobrelių
  Čiobrelių aliejaus sudėtyje yra veiksmingų antimikrobinių preparatų ir antioksidantų, kurie veiksmingai padeda gydyti gerklės skausmą.
 5. Kadagių
  Eterinis kadagių aliejus neabejotinai yra viena iš geriausių priemonių nuo gerklės skausmo. Be to, jis puikiai tinka raumenų skausmui, artritui ir kvėpavimo takų infekcijoms gydyti.
 6. Citrinų
  Eterinis citrinų aliejus plačiai garsėja savo valomosiomis savybėmis. Jis pasižymi gebėjimu šalinti toksinus iš bet kurios kūno vietos. Jis taip pat yra natūrali priešuždegiminė ir antibakterinė priemonė.
 7. Juozažolių
  Juozažolių aliejus pasižymi antiseptinėmis savybėmis, kurios padeda šalinti kenksmingas bakterijas. Jei gerklę jums skauda dėl bakterinės arba virusinės infekcijos, šis aliejus padės, nes gali sumažinti uždegimą ir numalšinti gerklės skausmą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page