Sveikata ir grožis

Šukuosenos su šoniniais kirpčiais: topinės idėjos 50+ moterims

Brandus amžius – ne priežastis atsisakyti kokybiško madingo kirpimo. Vyresnio amžiaus veido ir plaukų pokyčiai reikalauja ypatingos priežiūros, šukuosena gali pagyvinti įvaizdį, paslėpti išvaizdos defektus.

Verta rinktis kirpimus, kurie sruogoms suteikia didesnės apimties, papildyti įvaizdį kirpčiais, ypač sušukuotais į šoną.

1. Trumpa piksi versija

Prabangus piksi kirpimas, kuris gali pagyvinti įvaizdį ir suteikti moteriai valiūkišką išvaizdą, šukuojamas labai lengvai. Praktiškas ir lengvas, jis papuoš brandų įvaizdį, padarys jį lengvesniu, jaunesniu. Kirpčiai čia yra centrinė kompozicijos detalė. Ji puikiai nukreipia dėmesį nuo defektų, koreguoja proporcijas. Sušukavusios kirpčius į šoną, jūs gausite elegantišką ir stilingą įvaizdį.

2. Elegantiškas bobas

Šiuolaikinių tendencijų kirpimas, kuris tinka bet kuriam veido tipui. Trumpas didelės apimties pakaušis ištempia siluetą, ilgesnės sruogos priekyje jį koreguoja. Stilingas bobas puikiai dera su įvairių tipų kirpčiais, pavyzdžiui, su pailgintais šoniniais. Pakanka pakelti sruogas viršugalvyje, kad gautųsi prabangus įvaizdis.

3. Tradicinis kare

Jei jūsų pasirinkimas – klasika, pažvelkite į tradicinius ir šiuolaikinius kare variantus. Ilgi įstriži kirpčiai puikiai papildo kirpimą, daro veidą jaunesniu ir proporcingesniu. Moteriškus kare su kirpčiais variantus galima papildyti įvairiomis detalėmis – plėšytomis sruogomis, gradavimu, daugiasluoksniškumu.

Pasirinkimas priklauso nuo plaukų struktūros ir veido tipo.

Brandžiame amžiuje geriau atsisakyti ilgų plaukų trumpo ir vidutinio ilgio naudai. Tokie kirpimai leidžia vizualiai atrodyti jauniau, slepia išvaizdos trūkumus. Šoniniai kirpčiai puikiai susidoroja su pagrindinėmis 50+ kirpimo užduotimis: jie pagyvina, atjaunina ir suteikia stiliaus jūsų įvaizdžiui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page