Gyvūnai

Airijos veterinarijos klinika ieško profesionalaus „katinų glostytojo“ už 25 tūkstančius eurų per metus

Daugelis žmonių, pamišusių dėl savo darbo, dažnai sako: „Aš negaliu patikėti, kad man už tai dar ir moka“. Tačiau nauja vakansija, įsteigta veterinarijos klinikos Dubline – tai visų svajonių riba.

Veterinarijos klinika Just Cats ieško profesionalaus „katinų glostytojo“. Tinkamas kandidatas turi turėti „švelnias rankas“ ir „galimybę glostyti kates ilgą laiką“.

„Jūs išprotėjęs kačių mylėtojas? Prieš miegą jūs skaičiuojate kačiukus? Jūs šeriate valkataujančias kates? Jei jūs atsakėte „taip“ į kai kuriuos iš šių klausimų, ką manote apie darbą veterinarijos klinikoje Just Cats?“ – nurodyta vakansijos aprašyme.

Klinika pasiruošusi mokėti nuo 20 iki 25 tūkstančių eurų per metus, priklausomai nuo naujojo darbuotojo patirties. Gavęs darbą jis turės glostyti ir raminti gyvūnus laukimo salėje. Iš jo reikalaujama mokėti skirti murkimo tipus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page