Sveikata ir grožis

Kam solidžioms damoms nešioti pėdkelnes

Spalvotos vienspalvės pėdkelnės

Spalvotos pėdkelnės gali suteikti ryškios nuotaikos visam tavo įvaizdžiui net pačiu pilkiausiu lietingu oru, kontrastingai išskirdamos tave iš minios.

Tokios pėdkelnės puikiai tiks moterims, kurioms patinka maudytis aplinkinių dėmesyje, mėgstančioms išsiskirti ir išreikšti save.

Raštuotos pėdkelnės

Šiandien tradicinės kaproninės pėdkelnės palaipsniui išstumiamos madingų, ryškių gaminių su įvairiais piešiniais ir raštais. Net pats paprasčiausias derinys gali suspindėti naujomis spalvomis dėka šios paprastos garderobo detalės.

Pėdkelnės su žirniukais

Klasika tarp raštuotų pėdkelnių. Jei iki šiol savo garderobui tu rinkaisi tik juodas, permatomas ar kūno spalvos pėdkelnes, bet jau seniai nori išbandyti ką nors nauja, tai verta pradėti būtent nuo jų. Pėdkelnės su retais, smulkiais žirneliais, nepaisant rašto, puikiai dera su bet kokiais rūbais ir neperkrauna derinio.

Tinklinės pėdkelnės

Jei tu nori išsiskirti iš minios ir atkreipti į save dėmesį, tai pasirinkusi tinklines pėdkelnes, šį efektą pasieksi akimirksniu. Be to, praktiškai neturi reikšmės, kokius rūbus vilkėsi, pėdkelnės yra esminis elementas norint pareikšti apie save.

Pėdkelnės su ombre efektu

Nauja – gerai pamišta sena. Šia taisykle naudojasi daugelis dizainerių kurdami savo kolekcijas. Analizuodami kolegų patirtį iš 60-ųjų ir 70-ųjų metų, jie šiandien grąžina drabužiams ryškias spalvas ir spalvotus derinius.

Pėdkelnės su kojinių imitacija

Šis madingas trendas kilęs iš Japonijos. 2019-ais jis tapo populiarus visame pasaulyje. Tokios pėdkelnės gerai dera su suknelėmis-megztiniais ir skirtingų fasonų sijonais – nuo trapecijos iki pieštuko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page