Idomybes

Niekada nenustokite būti geru žmogumi dėl blogų žmonių

„Principas „akis už akį“ padarys visą pasaulį aklą“

Pasaulyje daug blogų žmonių. Ir neišvengiamai mes juos sutiksime. Mes galime būti stiprūs, medituoti ir bandyti sukurti aplink save „apsauginį burbulą“, bet niekas negali padėti išvengti sutikti blogą žmogų.

Tokie žmonės ateina į mūsų gyvenimą įvairiausiomis formomis, ir tai ne visada įmanoma laiku pastebėti. Jie gali būti mūsų kolegų tarpe, tarp klasiokų, bažnyčios bendruomenėje ir net tarp giminaičių.

Būkite geras žmogus tiesiog sau

Norą būti geru žmogumi dėl kitų žmonių galima pavadinti nenatūraliu. Geri poelgiai ir gerumas turi būti motyvuotas jūsų nuosavo „aš“ jausmo, o ne tuo, ką apie jus pagalvos aplinkiniai. Būkite geras žmogus visų pirma dėl savęs.

Akis už akį

Mahatmai Gandžiui priskiriami žodžiai apie tai, kad principas „akis už akį“ padarys pasaulį aklu. Jei jūs nustosite būti geru žmogumi ir pradėsite daryti abejotinus poelgius tik todėl, kad pasaulyje pilna blogų žmonių, tai apakinsite visus aplink, priversdami juo kentėti.

Patikėkite gėriu

Jei jūs tai skaitote, vadinasi jūs, greičiausiai, geras žmogus. Man atrodo, kad aš taip pat esu gerų žmonių tarpe. Na štai, mūsų jau du. Jūs nesate vienišas, nešdamas gėrį. Pasaulyje yra ir kitų gerų žmonių, jaučiančių tą patį, ką ir jūs.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page