Idomybes

Nieko ypatingo šiame name nepamatysite, kol nepateksite vidun!

Pensininkui jau senai virš 80 metų. Jis medžio drožybos meistras. Be to, visko išmoko pats. Iš pradžių ėmė daryti nedidelius daiktus sau, paskui pardavimui. Paskui kūrė ikonas kelioms cerkvėms. Būdamas pensijoje, vyriškis nusprendė apstatyti ir nuosavą trobą.

Viduje  pagyvenusio vyro būstas labiau primena Eritažo interjerą. Jis pats sukūrė raižytus baldus, grindis, rėmus paveikslams, ištapė lubas ir nupiešė paveikslus. Jis net išskaptavo sau karališką sostą.

Mėgstamiausias meistro medis yra liepa. Beveik visi jo darbai atlikti iš jos. Kad suteiktų medienai aukso spindesio, vyras medį dengia japoniška folija.

Stebėtina, tačiau turėdamas fantastišką talentą, vyras nesukaupė sau turtų. Jis kartais moko kaimynų berniukus drožybos. Be to, visiškai nemokamai. Pensininkas gyvena tik iš varganos pensijos. Pas jį dažnai atvyksta svečių iš įvairių šalies kampelių. Vyras niekam nedraudžia grožėtis savo kūriniu.

Yra tokių, kurie sako, kad pensininkas aiškiai pasistengė su puošnumu.

Esą interjeras atrodo kaip „pasiutęs Versalis“.

Į žmonių aptarinėjimus pensininkas stengiasi nekreipti dėmesio. Jis tiesiog užsiima mėgstamu darbu, nieko neprašo pagalbos, o ir pats niekam netrukdo.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page