Idomybes

Kaip dabar atrodo vaikų grožio konkursų karalienės

Medison Berg

Ši mergina tęsė karjerą ir iki šiol dalyvauja grožio konkursuose. Ji mokosi aukštojoje mokykloje ir yra  palaikymo komandos šokėja. Paskutinis jos titulas – Miss Teen Mississippi“ 2017.

Iden Vud

Ji pradėjo vaikštinėti podiumu nuo 2 metų. Ji atrodė laiminga mergaitė, užsiimanti mėgstama veikla. Bet greitai paaiškėjo, kad mama girdė ją energetiniais gėrimais ir reguliariai mušė.

Moteris paaiškino savo veiksmus siekiu padaryti dukrą atsparia stresui. Po skandalo ir teisminių procesų mergaitė nustojo dalyvauti grožio konkursuose. Dabar jai 14, ir ji gyvena kaip visi kiti paaugliai

Izabela Baret

Ši mergaitė sugebėjo uždirbti didelį turtą. Ji tapo populiari po šou „Mažyliai ir tiaros“, 10-ies metų ji išleido drabužių ir papuošalų kolekciją. Šiuo momentu ji uždirbo daugiau nei 2 milijonus dolerių ir, sprendžiant iš jos nuotraukų, nesiruošia sustoti.

Alana Tomson

Už žavesį ir šarmą mergaitę praminė „Meilute Bu Bu“, ji sugebėjo konkuruoti su kitomis mergaitėmis dėka įgimto žavesio. Vieną gražią dieną į mergaitę atkreipė dėmesį telekanalas ir pasiūlė jos šeimai dalyvauti realybės šou. Dėl kilusio skandalo jį tuoj pat uždarė. Dabar Alana pamiršo apie modelio karjerą, bet mokėjimo laikytis prieš kameros objektyvą neprarado.

Majers MakKenzi

Ši mergaitė tapo konkurso „Mažyliai ir tiaros“ dalyve 5 metų amžiaus. Ji įsiminė kaip emocingiausia projekto herojė, juk keldavo isterijas lygioje vietoje.

Dabar jai 13 metų. Ryškų makiažą, scenines sukneles ir kitus grožio konkursų atributus ji seniai užmetе.

Diki Peisli

Šios mergaitės mama priėmė ginčytiną sprendimą papuošti ją pagrindinės filmo „Graži moteris“ herojės kostiumu. Amerikiečių visuomenei labai nepatiko toks įvaizdis, todėl mažojo modelio karjera baigėsi, taip ir nespėjusi prasidėti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page