Idomybes

Šiandien pavėlavau į darbą ir štai dėl kokios priežasties…

Vakar Instagrame perskaičiau, kad viena moteris ryte sau skiria visą valandą – plauna galvą, kūną ir sielą, sočiai ir skaniai pusryčiauja įvairiais vegetariškais patiekalais, daro mankštą, meditaciją ir aromatinę arbatą ir kažką ten dar, sąrašas buvo platus, aš, pavyzdžiui, viso to į savo 38 gyvenimo metus taip ir nesutalpinau.

Dar viena moteris, jau iš Facebooko, papasakojo, kad ryte spėja pamaitinti vyrą ir vaikus, paleisti skalbimo mašiną, išdžiaustyti skalbinius, pasivaikščioti su šunimi, išplauti grindis, į teisingus drabužius supakuoti vyrą ir vaikus ir išleisti juos į platųjį pasaulį – ir visa tai irgi maždaug per valandą.

Arba štai dar viena mano pažįstama spėja per tą pačią lemtingąją rytinę valandą atlikti sudėtingą pratimų kompleksą, drėkinančią veido kaukę, manikiūrą, išlyginti drabužius, paglostyti katiną, patikrinti darbinį paštą ir sočiai papusryčiauti kiaušinienės su skrebučiais (taip ir pasakė, tai svarbu).

O aš šiandien pusvalandį pavėlavau į darbą.

Todėl, kad nusprendžiau pasimatuoti raudoną skarelę. Mielieji, papasakokite , kaip praeina jūsų rytas prieš darbą?!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page