Sveikata ir grožis

Gydytojo istorija apie tikrą stebuklą

Garsus gydytojas kardiologas, akademikas Almazovas savo kabinete turėjo stiklainį, kuriame spirite buvo žmogaus širdis. Kiekvienas studentas žinojo šios širdies istoriją.

Pačioje 50-ųjų metų pradžioje, kai Almazovas buvo Pirmojo medicinos instituto  4-o kurso studentu, į kliniką atvežė merginą su ūminiu septiniu endokarditu. Ši baisi liga ir šiais laikais dažnai baigiasi mirtimi, o tada tai buvo, lyg nuosprendis.

Merginą laikė beviltišku atveju.  Temperatūra laikėsi 40 laipsnių, širdis atsisakinėjo. Ją apžiūrinėjo garsiausi ir geriausi profesoriai ir, kaip įprasta, visa eilė internų. Tarp praktikantų buvo Vladimiro Andrejevičiaus grupiokas, talentingas ir dėmesingas studentas.

Ne, jis nepasiūlė revoliucinio endokardito gydymo metodo, jis tiesiog įsimylėjo: mergina buvo labai simpatiška. Pradėjo kasdien ateidinėti į palatą, nešė gėles. Mirštanti mergina taip pat jį pamilo. Ir ėmė po truputį sveikti.

Jie apsivedė, gimė vaikai, savo sidabrinių vestuvių proga pasikvietė gydančius gydytojus. O kai po daugelio metų ji mirė, savo širdį paliko Pirmajam medicinos institutui. Kad prisimintų: sergančią širdį gali išgydyti mylinti širdis…

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page