Gyvūnai

Ne, tai ne suglamžyta antklodė. Tai mažas simpatiškas šunelis

Taigi, interneto naudotojai rado naują numylėtinį – tai šarpėjus, vardu Harvis. Mažylis tapo visų selekcininkų, kurie buvo susitelkę ties šios veislės mada, kvintesencija. Jo šeimininkė Tereza Arguimbau tiesiog eina iš proto dėl šių raukšlelių!

Taigi, pirmoji užduotis: raskite šunį šioje nuotraukoje.

Istorinis faktas – šarpėjų protėviai buvo medžiokliniai ir koviniai šunys. Tačiau Harvis neturi jokio ryšio su šia veikla. Jis labai geras, šiltas ir minkštas, tiesa, jis turi unikalią net šarpėjams odą – beveik be kailio. Harviui vos 6 mėnesiai.

Jo raukšlytės labai mielos, tačiau tuo pačiu yra problema šuneliui, juk jos labai pažeidžiamos. Pavyzdžiui, kai šuniukas laka vandenį ir jis patenka į raukšleles ir iš ten pats jau neišteka, jei neišlaižys kalė-mama ar neišvalys šeimininkė. Taipogi odą aplink raukšles reikia drėkinti kremais bent jau kartą per dvi dienas. Būtent sanitarinės procedūros – daugiausia rūpesčių kelianti dalis, tačiau Tereza mėgsta rūpintis savo numylėtiniu.

Kiek raukšlelių jūs matote nuotraukoje?

Deja, Harvis dėl raukšlių turi problemų su regėjimu, kadangi oda aplink akis užvirtusi per daug ir šuniukai beveik nieko nemato. Ši problema sprendžiama chirurginiu būdu pas veterinarą.

O čia Harvio broliai – Donas ir Lui.

Dabar šarpėjus Harvis labai populiarus Menorkos saloje, kur gyvena su šeimininke, o socialiniuose tinkluose turi gausybę gerbėjų.

O pats šunelis tiesiog dievina vaikštinėti paplūdimiu, su malonumu žaidžia smėlyje, kuo prideda problemų su maudymu, bet ko gi nepadarysi dėl mylimo augintinio?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page