Idomybes

8 dalykai, kurių negalima drausti daryti vaikui

  1. Pačiam valgyti.

Žinoma, kur kas paprasčiau ir švariau, jei jūs pati pamaitinsite vaiką. Bet, neleisdami vaikui savarankiškai įsidėti šaukštą į burną, mes trukdome jam suaugti, jaustis dideliu, pasitikinčiu savimi, prisiimančiu atsakomybę.

  1. Padėti mamai.

Mes nuolat jaudinamės, kad vaikas gali ką nors sudaužyti, išlieti, nenunešti į reikiamą vietą, visaip jį saugom ir kontroliuojam, kad jis jokiu būdu nieko neliestų ir neišbarstytų. O praeina keletas metų ir skundai keičiasi: „Jis nieko nenori daryti!‘

  1. Klysti.

Klaidos yra be galo svarbios, tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Klysti ir bandyti iš naujo – vienintelis tobulėjimo kelias! Nedrauskite mažyliui klysti, leiskite jam patikėti savo jėgomis, kažką padaryti teisingai, o kažką – nelabai.

  1. Piešti ir terlioti.

Dažnai mamos neduoda vaikams pieštukų ir dažų, kad vaikas neišsiteptų, neišpaišytų sienų, neprisivalgytų dažų. Bet viso to galima išvengti, pagaminus dažus namų sąlygomis arba nupirkus teisingus, vandenyje tirpstančius dažus parduotuvėje. Paskyrus piešimui tinkamus drabužius, kurie lengvai išsiskalbs.

  1. Kvailioti, triukšmauti ir bėgioti.

Tokiu būdu vaikas išreiškia savo emocijas, atsipalaiduoja, išlieja susikaupusią energiją. Žinoma, yra vietų, kur toks elgesys netinkamas, bet namuose leiskite vaikui būti tokiu, koks jis nori būti.

  1. 6. Žaisti su vandeniu.

Vanduoideali priemonė, vystytis vaiko fantazijai per žaidimą, didelio džiaugsmo ir atradimų šaltinis. Vanduo vilioja ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Prisiminkite, kokį susižavėjimą vasarą kelia pilstymasis vandeniu.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page