Idomybes

6 rytiniai įpročiai, kurie trukdo jums numesti svorio

  1. Tik ką atsibudę, jūs neišgeriate stiklinės vandens.

Vandens funkcija slypi tame, kad pagreitintų jūsų metabolizmą ir jūsų pusryčius leistų suvirškinti žymiai greičiau. Tai padės taip pat atsikratyti kenksmingų toksinų organizme.

  1. Neįsileidžiate saulės šviesos

Saulės spinduliai skatina teisingą medžiagų apykaitos pradžią ir paruošia jūsų organizmą pusryčiams ir teisingam funkcionavimui. Jūs nustebsite, kiek energijos jūs gausite per paprastą saulės šviesą. Vos 20 ar 30 minučių saulės šviesos ryte jums padės sėkmingai mesti svorį.

  1. Jūsų puodelyje per daug cukraus

Cukrus ryte tiesiogiai veikia jūsų lieknėjimo procesą. Pamirškite apie cukrų ir išgerkite puodelį kavos. Arba dar geriau, pereikite prie žaliosios arbatos, gamtos sukurto natūralaus antioksidanto. O skonis jos geresnis net už kavos.

  1. Nepusryčiaujate

Venkite kokių nors saldumynų, pavyzdžiui dribsnių su dideliu kiekiu konservantų. Vietoj to rinkitės lengvus, bet maistingus pusryčius. Glotnutį. Jį lengva pagaminti ir jūs galite jį gerti jau eidami į darbą.

  1. Nesportuojate ryte

Gimnastika – puikus būdas pažadinti ir pagreitinti jūsų metabolizmą. Paprastai jūs valgote tam, kad atsibustumėte, bet jei jūs pakeisite savo kaloringus pusryčius 15-a minučių trunkančiais jogos pratimais arba greitu bėgimu, jūs būsite kur kas labiau likę suvalgyti sveikus pusryčius.

  1. Ilgai miegate

Reikia stengtis, kad jūsų miegas truktų 7-8 valandas, bet ne daugiau, negu 10 valandų. Jei jūs nuolat miegate, jūsų KMI didėja, kartu jūs pastebite, kad riebalai ant pilvo taip pat auga. Tai vyksta todėl, kad jūsų organizmas tikisi gauti maisto, o jei jūs miegosite, organizmas gamins daugiau riebalinių ląstelių gyvybės palaikymui. Be to, tai veikia jūsų metabolizmą.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page