Receptai

Švelnus omletas maišelyje. Greiti pusryčiai per 10 minučių

Kokie gi pilnaverčiai pusryčiai be kiaušinių? Siūlau jūsų dėmesiui greitą ir įdomų omleto paruošimo būdą.

Patiekalas pakankamai sotus ir labai paprastai paruošiamas.

Omletas pasotins organizmą mažiausiai pusdieniui, suteiks jam pakankamai energijos, įkraus žvalumo, na o jums garantuota puiki nuotaika. Paruoškite kiaušinius mūsų būdu ir pradžiuginkite labai skaniu patiekalu save ir savo artimuosius.

Ingredientai:

– kiaušiniai – 3 vnt
– pienas – 70 ml
– druska – pagal skonį

Paruošimas:

Į dubenį mušame 3 kiaušinius, pilame 70 ml pieno, pagal skonį sūdome ir viską kruopščiai suplakame šakute. Į tvirtą plastikinį maišelį (pageidautina uždaromą spaustuku) pilame kiaušinių mišinį ir hermetiškai uždarome. Į puodą pilame pusantro litro vandens ir užviriname. Į verdantį vandenį dedame maišelį su kiaušinių mišiniu 7-10 min. Gatavą omletą iš maišelio perdedame į lėkštę ir patiekiame. Patiekalą galima pabarstyti mėgstamais žalumynais – bus dar skaniau. Gero apetito!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page