Idomybes

Milijonierius pasirodė vestuvėse su 6 nėščiomis „nuotakomis“

30-metis Nigerijos milijonierius Maikas Ez-Nvali Nvogu, kurį artimieji vadina „gražuoliuku Maiku“, žymus savo ekscentrišku elgesiu. Tačiau paskutinė jo „išdaiga“ nustebino net visko mačiusius.

Maiklas gavo kvietimą į vieno savo draugo, žymaus aktoriaus-komiko, vestuves. Buvo tikimasi, kad milijonierius pasirodys iškilmėse kartu su palydove.

Koks buvo svečių nustebimas, kai vyriškis pasirodė tarpduryje iškart su 6 gražiomis merginomis! Dar daugiau – visos šešios palydovės buvo jau solidžiame nėštumo periode.

Pats „gražuoliukas Maikas“ su merginomis elgėsi labai rūpestingai ir stengėsi skirti dėmesio kiekvienai jų.

Vyriškis pareiškė, kad visos palydovės laukiasi mažylių nuo jo ir greitai jis taps daugiavaikiu tėčiu. Ar verta sakyti, kad Maikas ir jo nuotakos tapo tikromis iškilmių žvaigždėmis, kuriam laikui pasisavinusiomis net tikrųjų jaunavedžių artimųjų ir giminaičių dėmesį?

Vėliau istorija pasklido internete ir tapo daugybės juokelių bei memų pagrindu. Vienas naudotojas šmaikščiai pastebėjo, kad Maikas turbūt labai produktyviai praleido savaitę, o sekmadienį nusprendė pailsėti po „sunkaus darbo“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page