Idomybes

Nemalonus kvapas šaldytuve? Ne problema

  1. Maistinė soda. Išberkite 1 stiklinę maistinės sodos į negilų atvirą indą su plačiu dugnu, kad sodos kristalų sąveikos su nemalonaus kvapo molekulėmis plotas būtų kuo didesnis, o tai reiškia, kad bus ir didesnis efektas nuo tokios sąveikos.
  • Dėkite dubenį ar dėžutę kuo arčiau nemalonaus kvapo šaltinio ( jei tai ne sugedęs produktas, kurį būtina išmesti, o , pavyzdžiui, konteineris, sugėręs į save kvapą). Tai padidins tikimybę, kad įvyks neutralizavimo reakcija dėl ant tokio objekto patekusių sodos molekulių.
  1. Aktyvuota anglis. Susmulkinkite aktyvuotą anglį į miltelius  ( nors pusę stiklinės) ir dėkite į atvirą konteinerį. Dėkite į šaldytuvą. Keiskite konteinerio turinį kartą per mėnesį.
  2. Kavos tirščiai. Išgėrę kavą, neskubėkite išmesti tirščių, išdžiovinkite juos ir dėkite į atvirą dėžutę, kurią įdėsite į šaldytuvą. Šią priemonę reikia keisti kas savaitę.
  3. Agresyvi terpė, kurią sukuria baltasis actas, gali kovoti su nemaloniu kvapu visuose namuose. Įdėjus pusę stiklinės acto į šaldytuvą, ji iš pradžių atakuos jį ir jus savo aštriu kvapu. Tačiau po kelių valandų šis kvapas išgaruos, o su savimi pasiims ir tuos nemalonius, su kuriais jam „buvo pavesta“ kautis. Actą būtina keisti kas keletą dienų.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page