Idomybes

Nemalonus kvapas šaldytuve? Ne problema

  1. Maistinė soda. Išberkite 1 stiklinę maistinės sodos į negilų atvirą indą su plačiu dugnu, kad sodos kristalų sąveikos su nemalonaus kvapo molekulėmis plotas būtų kuo didesnis, o tai reiškia, kad bus ir didesnis efektas nuo tokios sąveikos.
  • Dėkite dubenį ar dėžutę kuo arčiau nemalonaus kvapo šaltinio ( jei tai ne sugedęs produktas, kurį būtina išmesti, o , pavyzdžiui, konteineris, sugėręs į save kvapą). Tai padidins tikimybę, kad įvyks neutralizavimo reakcija dėl ant tokio objekto patekusių sodos molekulių.
  1. Aktyvuota anglis. Susmulkinkite aktyvuotą anglį į miltelius  ( nors pusę stiklinės) ir dėkite į atvirą konteinerį. Dėkite į šaldytuvą. Keiskite konteinerio turinį kartą per mėnesį.
  2. Kavos tirščiai. Išgėrę kavą, neskubėkite išmesti tirščių, išdžiovinkite juos ir dėkite į atvirą dėžutę, kurią įdėsite į šaldytuvą. Šią priemonę reikia keisti kas savaitę.
  3. Agresyvi terpė, kurią sukuria baltasis actas, gali kovoti su nemaloniu kvapu visuose namuose. Įdėjus pusę stiklinės acto į šaldytuvą, ji iš pradžių atakuos jį ir jus savo aštriu kvapu. Tačiau po kelių valandų šis kvapas išgaruos, o su savimi pasiims ir tuos nemalonius, su kuriais jam „buvo pavesta“ kautis. Actą būtina keisti kas keletą dienų.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page