Laisvalaikis

Kaipsusidoroti su vienatve?

Kai jūs jaučiatės vieniši, jūs siekiate eilinės vyno taurės, kad atbukintumėt skausmą, užsimirštumėt, sujudintumėt spengiančią tylą.

Ištyrinėkite savo vienatvę

Parašykite ant popieriaus. Galėsit išsaugoti tuos užrašus, jei norėsite, arba sunaikinsite. Tai neturi jokios reikšmės. Svarbiausia – leiskite sau būti maksimaliai sąžininga pačiai su savimi.

Sukurkite istoriją apie savo vienatvę

Sukurkite istoriją apie mažą mergaitę, kuri jaučiasi vieniša. Parašykite apie tai, kodėl ji tapo vieniša ir kas jai padeda su tuo susitvarkyti.

Sudarykite koliažą iš atsitiktinių daiktų

Nuimkite laiką ir iškelkite sau užduotį – surasti penkis daiktus, iš kurių galima padaryti koliažą. Dantų šepetukai, seni žurnalai, saldainių popieriukai, senos atvirutės ir kvietimai, reklaminiai skelbimai ir kuponai.

Po to įjunkite mėgstamą muziką ir paleiskite savo fantaziją į darbą. Galite sukurti keletą koliažų, naudodamos įvairius žodžius, temas ar požiūrius. Vienas koliažas gali būti susijęs su žiema, su švente, kitas – su nereikšmingais dalykais, trečias gali tapti „naujo dailininko – avangardisto“ gimimu.

Parašykite sau laišką

Parašykite laišką savo charakterio bruožui arba kūno daliai, kuri jums patinka. „Ačiū, jums, kojytės, kad ryte nubėgote tokį ilgą kelią ir mane atgaivinote. Ačiū, jums, rankytės, kad padedate man rašyti apie mano skausmą. Ačiū ausys, kad leidžiate man girdėti raminančias melodijas kelyje“.

Susikurkite reikšmingus ir svarbius santykius su pačia savimi. Ieškokite žmonių, kurie norėtų sukurti reikšmingus ir svarbius santykius su jumis.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page