Laisvalaikis

Ką apie jus gali papasakoti jūsų nagų forma?

Egzistuoja daug straipsnių apie tai, kaip galima atspėti žmogaus asmenybę pagal jo bazinius fizinius duomenis. Pavyzdžiui, daug galima sužinoti apie žmogų pažiūrėjus į jo pirštų, kaukolės formą ir t.t. „Įdomu žinoti“ siūlo dar vieną klasifikaciją, kuri gali nuspėti žmogaus asmenybę pagal jo nagų formą.

Raskite savo formą ir sužinokite apie save kažką naujo.

  1. Vertikaliai ilgi nagai.

Jus laiko romantiška natūra, kuri turi neeilinį protą ir fantaziją. Jūs perfekcionistas, sugebantis pastebėti visas detales, kurių kiti nemato. Jus mėgsta dauguma žmonių, todėl kad jūs lengvai randate bendrą kalbą su visais.

  1. Platūs nagai su apvaliais šonais.

Jūsų charakteris gana ugningas, bet pagrindinis jūsų privalumas yra analitinis protas ir fantazija. Jums puikiai sekasi skirti tiesą ir melą, ir todėl daugelis kreipiasi į jus patarimo. Jūs iš tų žmonių, kurie sako žmonėms ne tai, ką jie nori išgirsti, o tai, ko jiems reikia.

3 ir 4. Apvalūs arba kiaušinio formos nagai.

Jūs vienas pozityviausių žmonių jūsų draugų rate, subalansuotas pacifistas. Jūs viską darote savaip, kadangi nemėgstate imti pavyzdžio iš kitų. Jūs aiškiai suvokiate savo jausmus ir todėl jūs niekam nepavaldus.

  1. Kvadratiniai nagai.

Bebaimiškumas ir rizika – jūsų pagrindinės savybės. Jūs apsigimęs lyderis, o jūsų rimtumas ir gilus mąstymas gali atitolinti jus nuo kai kurių žmonių.

6 ir 7. Trikampiai nagai.

Jūs esate naujų idėjų generatorius, ir mėgstate viską atlikti laiku ir be defektų. Žmonės, supantys jus,  žavisi jumis ir ta energetika, kurią jūs spinduliuojate.

  1. Migdolo formos nagai.

Jūs sąžiningas, geras ir ištikimas, ir to reikalaujate iš kitų. Bet taipogi jūs mokate būti žiaurus, jei prireiks. Žmonėms patinka būti šalia jūsų,  todėl kad jūs linkę matyti juose tik pačias geriausias puses.

  1. Kardo formos nagai.

Jūs ambicingi, mėgstate daug dirbti ir nesustojate, kol nepasiekiate savo tikslo. Dėka to, kad jūs įvairiapusis žmogus, jūs sugebate susidoroti su tokiomis užduotimis, kurios yra ne iš jūsų veiklos sferos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page