Idomybes

Sutuoktiniai nusprendė neturėti vaikų, kad…nepasentų

Šou versle nelengva surasti porų, galinčių pasigirti laimingu šeimyniniu gyvenimu, besitęsiančiu dešimtmečius. Tačiau ši aktorių pora įrodė, kad tokios poros vis tik egzistuoja. Lu Sunsian ir Mai Dzintin buvo neįtikėtinai populiarūs 80-90 metais Kinijoje. Jų santykiai truko 14 metų, bet oficialiai susituokę jie taip ir nebuvo.

Vienos kelionės metu pora nusprendė susituokti, net nepranešdami giminėms ir pažįstamiems. O po to priėmė svarbų sprendimą – neturėti vaikų.

Priežastį pora paaiškino taip: kai nėra vaikų, reiškia, nėra ir papildomo streso, išlaidų, nereikia eikvoti laiko ir jėgų. Tai padės lėčiau senti ir leis puikiai jaustis.

Ką gi, būdami 60-ies jie tikrai atrodo jauni ir žvalūs.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page