Idomybes

Mokytojas publikavo internete vasaros namų darbus savo mokiniams, ir tapo žvaigžde!

Italas mokytojas Čezarė Kata iš Polo Scolastico Paritario «Don Bosco» mokyklos, pajūrio miestelyje Fermo, Adriatikoje, skyrė savo mokiniams namų darbus vasarai net iš penkiolikos punktų. Ir tai buvo geriausia, ką jis galėjo dėl jų padaryti!

 1. Rytais vaikštinėkite palei jūrą visiškoje vienatvėje, stebėkite saulės atspindžius vandenyje ir galvokite apie tai, kas jus daro laimingais.
 2. Stenkitės vartoti naujus žodžius, kuriuos mes išmokome šiais metais. Kuo daugiau jūs galėsite pasakyti, tuo įdomiau galėsite mąstyti, o kuo daugiau turėsite minčių, tuo laisvesni jūs būsite.
 3. Skaitykite! Daug, kiek tik galėsite. Bet ne todėl, kad jūs privalote tai daryti. Skaitykite todėl, kad tai pati geriausia pasipriešinimo forma.
 4. Venkite visko, kas atneša jums negatyvą ir tuštumos jausmą (daiktų, situacijų, žmonių). Ieškokite įkvėpimo drauguose, kurie jus praturtina, kurie jus supranta ir vertina tokius, kokie jūs esate.
 5. Jei jaučiate liūdesį ar baimę, nesijaudinkite: vasara, kaip ir bet kuris kitas nuostabus dalykas gyvenime, gali sudrumsti sielos ramybę. Rašykite dienoraštį, aprašykite tai, kaip jaučiatės (o rugsėjį, jei norėsite, mes tai paskaitysime kartu).
 6. Šokite ir nesigėdykite nieko.Visur, kur tik norėsite: ar tai būtų šokių aikštelė, ar savo kambaryje, ir visai vieni. Vasara – tai šokis, ir kvaila tame nedalyvauti.
 7. Bent vieną kartą nueikite sutikti saulės.Stovėkite tylėdami ir giliai kvėpuokite. Užmerkite akis ir pajauskite dėkingumą.
 8. Sportuokite labai daug.
 9. Jei sutiksite ką nors, kas jums labai patiks, pasakykite jai arba jam apie tai taip gražiai ir įtikinamai, kaip tik sugebėsite.
 10. Perskaitykite mūsų pamokų konspektus:palyginkite visa tai, ką mes skaitėme, su tuo, kas vyksta jūsų gyvenime.
 11. Būkite tokie laimingi, kaip saulės šviesa, ir tokie laisvi ir neprijaukinami, kaip jūra.
 12. Prašau, nesikeikite.Būkite mandagūs ir geraširdžiai.
 13. Žiūrėkite gerus filmussu giliais emocingais dialogais (jei galite, anglų kalba), kad tuo pat metu patobulintumėt savo anglų kalbą ir išvystytumėt sugebėjimą jausti ir svajoti.
 14. Vasara – tai magija.Žaižaruojančioje ryto šviesoje ir karštais vasaros vakarais svajokite apie tai, koks turi būti gyvenimas. Padarykite viską, kas nuo jūsų priklauso, kad niekada nepasiduotumėt kelyje į svajonę.
 15. Būkite geri.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page