Gyvūnai

Delfinas iš Australijos taip pasiilgo žmonių, kad pradėjo jiems nešti dovanas iš vandenyno dugno

Gamta ir gyvūnai ilsisi, kol visas pasaulis karantine. Bet atrodo, pastarieji ėmė labai ilgėtis žmogaus kompanijos.

Delfinas, vardu Mistikas, gyvenantis Australijoje, labai mėgsta bendravimą. Ir kai žmonės galiausiai ėmė grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, jis neįtikėtinai apsidžiaugė.

Tin-Kan įlakoje, kur dažnai atplaukia delfinų banda, yra kavinė. Neseniai joje vėl ėmė lankytis klientai, ir Mistikas nusprendė juos apdovanoti dovanomis iš jūros dugno.

Kriaukleles, koralus, butelius delfinas keičia į vaišes, ir vėl traukia į įdomybių paieškas. Savanoriai ir patys nustebinti tokio elgesio, juk Mistiko niekas to nemokė.

Video su 29 metų delfinu labai patiko interneto naudotojams. Kai kurie jų net ėmė teigti, kad tokiu būdu žinduolis bando atkreipti žmonių dėmesį į  pasaulio vandens arterijų taršą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page