Gyvūnai

30 kojų, 3000 kilometrų ir 3 nakvynės: istorija, kaip geras šunelis sugrįžo namo

Naminiai augintiniai neretai tampa pilnaverčiais šeimos nariais, o jų dingimas suvokiamas kaip didelis sielvartas.

Taip nutiko ir pitbuliui, vardu Dzeusas – gyvūnėlis toks geras, kad į namus įlindę vagišiai lengvai jį išsivedė ir dingo naktyje kartu su kitomis pavogtomis gėrybėmis. Šeimininkė Kasandra ir 3 jo vaikai verkė iš sielvarto ,kai staiga atėjo viltinga žinia.

Dzeusas – pitbulio mišrūnas, geriausias šuo

Vagys spėjo pervažiuoti visą šalį, juos sustabdė pakrantėje ir furgone aptiko Dzeusą. Jį identifikavo pagal
mikročipą bei antkaklio pakabutį ir susisiekė su šeimininkais. Lyg ir viskas gerai, bet štai bėda – šunelis
atsidūrė už 3000 km nuo namų. Siųsti 35 kg svorio „žvėrelį“ lyg siuntinį negalima, palikti 3 mažus vaikus
ir važiuoti šuns Kasandra irgi negali. Bėda?

Ir tada į pagalbą atėjo savanoriai iš organizacijos Many Paws Volunteer Transport. Pasiuntė žinią ir atrado ne vieną ir ne du, o visus 30 savanorių, kurie pasišovė parvežti Dzeusą namo. Visi iš skirtingų valstijų, perdavė šunį vienas kitam estafete ir vežė jį vis toliau į vakarus, link gimtųjų namų. Nepažįstami žmonės eikvojo laiką ir lėšas, maitino ir priglaudė nakčiai svetimą šunį, kadangi svarbiausia buvo Dzeusui grįžti namo.

Dzeusas telefonu klausėsi šeimininkės balso ir nesijaudino.

Operacija gavo pavadinimą „30 kojų ir 3 nakvynės“.

Nuostabiausia šioje istorijoje yra tai, kad ji nutiko Kalėdų išvakarėse. Tas atvejis, kai ir senas, ir mažas patikės stebuklu, kadangi jis vyksta visų akyse. Sielvartą pakeitė džiaugsmas, kai Dzeusas vėl susitiko su šeima.

O gerų kalėdinių istorijų taupyklė pasipildė dar viena!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page